• ورود
  • ENG
  • Search

مقالات

برگزاری کارگاه آموزشی یکروزه عملیات زمستانی

برگزاری کارگاه آموزشی یکروزه عملیات زمستانی

روز دوشنبه مورخه 16/10/92 کارگاه آموزشی عملیات زمستانی با شرکت قریب به 100 نفر از کارشناسان و مدیران حوزه های خدمات شهری با حضور شهردار محترم، رئیس کمیسیون خدمات شورای اسلامی شهر و معاون خدمات شهری و مدیران عامل سازمان های آتش نشانی، زیبا سازی، مدیریت پسماندها و خدمات موتوری در محل فرهنگسرا و مرکز آموزش ضمن خدمت شهرداری برگزار گردید.

در ابتدا محمد حضرت پور شهردار ارومیه با تمجید از برنامه های فرهنگسرا و مرکز آموزش، با ایراد رهنمودهایی، بر توسعه و گسترش برنامه های آموزشی و فعال سازی بخش فرهنگسرای مرکز آموزش تاکید کرد.

وی در ادامه با قدردانی از زحمات شبانه روزی کارکنان و مدیران خدوم و زحمتکش شهرداری در سازمان ها ، مناطق و بخش های مختلف شهرداری در انجام عملیات پاکسازی و برف روبی معابر شهری در شرایط بسیار سخت زمستان امسال و بارش بی سابقه برف، خواهان هماهنگی و سرعت بخشی بیشتر به نحوه خدمات رسانی  در شهر شد.

در ادامه محمد ستار پور رئیس کمسیون خدمات شهری و مهندس سلامتی معاون خدمات شهری به ترتیب در خصوص اهمیت و خدمات رسانی در فصل سرما مواردی را متذکر شدند.

در بخش دوم کارگاه ، دکتر فرهادی از اساتید گروه شیمی دانشگاه ارومیه مواردی را در خصوص تکنیک های نوین یخ زدایی، اصول و مبانی علمی برف روبی و عملیات زمستانه شهرداری برای سازمان های ذیربط بیان نموده و به سوالات حاضرین در کارگاه جواب دادند.


 

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 15 دی,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

 

تعداد نمایش ها (512)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان