• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

آتش سوزی در کارگاه لوسترسازی مهار شد

آتش سوزی در کارگاه لوسترسازی مهار شد

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه  گفت: آتش سوزی در کارگاه لوسترسازی در خیابان پزشکیان با تلاش آتش نشانان مهار شد .

به گزارش  مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  ابراهیم شاد قوشچی با اشاره به وقوع یک فقره آتش سوزی در حوزه ایستگاه شماره 2 آتش نشانی ارومیه اظهار کرد: این حادثه در ساعت 15:20 دقیقه عصر دیروز رخ داد که بلا فاصله پس از تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر آتش سوزی یک کارگاه لوستر سازی ،ستاد فرماندهی بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 2 را به محل اعزام کردند.

وی ادامه داد:  آتش نشانان به محض رسیدن به محل متوجه دود غلیظی در اطراف محل حادثه شدند و با سرعت عمل محل حادثه را ایمن سازی وبا استفاده از چند رشته لوله آب دهی و تجهیز خود به دستگاه تنفسی شروع به اطفای حریق  کردند.

شادقوشچی افزود: پس از خاموش کردن آتش و جلوگیری از گسترش آن به سایر واحدها و مغازه ها و اعلام نظر کارشناسان مشخص شد، یک باب مغازه لوستر سازی به مساحت تقریبی 25 متر مربع دچار آتش سوزی شده و و پس از اطمینان از خاموشی کامل حریق به ایستگاه خود برگشتند.

وی خاطرنشان کرد: این آتش سوزی علیرغم خسارت مالی اما هیچگونه خسارت جانی در پی نداشته است.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه  یادآور شد: سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به شهروندان است.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 13 آذر,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (149)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان