• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

آتش سوزی مغازه گل فروشی خیابان ولیعصر با تلاش آتش نشانان مهار شد

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه:

آتش سوزی مغازه گل فروشی خیابان ولیعصر با تلاش آتش نشانان مهار شد

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: آتش سوزی یک باب مغازه گل فروشی در خیابان ولیعصر با تلاش آتش نشانان مهار  و از گسترش آتش به سایر واحدها جلوگیری شد.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، ابراهیم شاد قوشچی با اشاره به آتش سوزی یک باب مغازه در خیابان ولیعصر اظهار کرد: این حادثه ساعت ۱۲:۴۰دقیقه رخ داد و طی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر آتش سوزی یک باب مغازه گل فروشی، ستاد فرماندهی آتش نشانی بی درنگ آتش نشانان ایستگاه یک را به محل اعزام کرد.

 وی افزود: دود غلیظی محل حادثه را گرفته بود و آتش نشانان به محض رسیدن به محل متوجه شدند که در حال گسترش است و از این رو پس از ایمن سازی محیط، قطع برق و گاز و با استفاده از چند رشته لوله آب دهی و بستن دستگاه تنفسی شروع به اطفا حریق کردند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: آتش نشانان پس از خاموش کردن آتش و جلوگیری از گسترش آن به سایر واحدها و مغازه ها شروع به ایمن سازی محیط کرده و پس از اطمینان از خاموشی کامل به ایستگاه برگشتند.

شاد قوشچی ادامه داد: این آتش سوزی علیرغم خسارت مالی زیادی که به صاحب مغازه وارد کرد هیچگونه خسارت جانی در پی نداشته است.

وی یادآور شد: سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به شهروندان است.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 12 آبان,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (49)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان