• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

استمرار طرح استقبال از بهار با انجام عملیات شستشوي معابر در منطقه 3 شهرداری

استمرار طرح استقبال از بهار با انجام عملیات شستشوي معابر در منطقه 3 شهرداری

شهردار منطقه 3 شهرداري اروميه گفت: به مناسبت استقبال از نوروز جهت تسهیل در تردد ‏شهروندان و مسافران، لکه گیری و ترمیم معابر اصلی و فرعی منطقه3 اروميه به متراژ  65هزار ‏مترمربع انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومي شهرداري اروميه؛ رسول حاج بيگي، شهردار منطقه 3 شهرداری با بيان ‏اينكه در راستای استقبال از بهار جهت تسهیل در تردد ، لکه گیری و ترمیم معابر اصلی و فرعی ‏منطقه3 اروميه به متراژ 65هزار مترمربع انجام گرفت ، افزود: جهت رضایتمندی شهروندان در ‏شهرک های نوساز و الحاقی به حوزه شهر به متراژ  38 هزار مترمربع شن ریزی انجام گرفته است و ‏همچنين جهت تردد شهروندان پل فلزی به طول 240 مترمربع ترمیم و نصب  شده است.

وي با اشاره به تنظيف و شستشوي معابر منطقه سه اروميه بيان كرد:  به مناسبت آغاز سال نو، تنظيف ‏و شستشوي معابر منطقه سه اروميه با مشاركت نيروي سازمان مديريت پسماند در حال اجرا است .

شهردار منطقه سه بيان كرد: زیباسازی و نورپردازی و خط کشی معابر و خیابان ها،  رنگ آمیزی ‏جداول خیابانها و خط کشی معابر اصلی و فرعی و نصب دکل های برق در معابر عمومی و پارک ‏جهت تأمین روشنائی در آستانه نوروز در دست اقدام است.

وي با بيان اينكه به مناسبت نوروز 2 هزار اصله درختچه و 200 هزار بوته گل در سطح منطقه با ‏هماهنگی سازمان فضای سبز و پارک ها  كاشته شد، گفت: به همین مناسبت کلیه پارکهای منطقه از ‏نظر نورپرداری و آبخوریها و سرویس بهداشتی آماده پذیرائی مهمانان و شهروندان است.

شهردار منطقه سه اروميه گفت: در طول تعطیلات نوروزی برنامه های فرهنگی و  تکم چی و چمچه ‏خاتون با هماهنگی سازمان زیباسازی در پارک استقلال  برگزار خواهد شد و  همچنين المان دعای ‏تحویل سال نیز از میدان انقلاب به پارک استقلال منتقل و در معرض دید شهروندان و مسافرین قرار ‏خواهد گرفت .‏

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 26 اسفند,1395/دسته ها: اخبار شهرداری

 

تعداد نمایش ها (116)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان