• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

انفجار گاز عامل حادثه در خیابان کشاورز ارومیه/ طبقه سوم یک آپارتمان شش طبقه تخریب شد

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه خبر داد؛

انفجار گاز عامل حادثه در خیابان کشاورز ارومیه/ طبقه سوم یک آپارتمان شش طبقه تخریب شد

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  ارومیه گفت: بر اثر انفجار در یک آپارتمان شش طبقه، طبقه سوم به طور کلی تخریب و 8 نفر مصدوم شدند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه؛ ابراهیم شاد قوشچی با اشاره به انفجار گاز در یکی از محلات ارومیه اظهار کرد: موضوع انفجار در آپارتمانی در خیابان کشاورز ارومیه در دست بررسی است اما برآوردهای اولیه حاکی از انفجار گاز است.

وی با اشاره به اینکه انفجار در ساختمان شش طبقه و طبقه سوم رخ داده است، افزود: در این انفجار خسارات زیادی به ساختمانی که حادثه در آن رخ داده به بار آمده است.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: تلفات جانی در این انفجار نداشته ایم اما تعداد 8 نفر مصدوم حادثه به بیمارستان منتقل که از این تعداد یک نفر به صورت سرپایی مداوا و مرخص شد.

شاد قوشچی ضمن بیان اینکه حادثه در ساعت 13.43 روز یکشنبه 15 مهرماه به مرکز آتش نشانی اعلام و 13.47 نیروهای آتش نشانی سر صحنه حاضر بودند، ادامه داد: اشیاء بسیاری در این انفجار از درون منزلی که انفجار رخ داده به محوطه بیرون از ساختمان پرتاب شده است.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: تا شعاع یکصد متری محل حادثه خانه های اطراف این ساختمان بر اثر انفجار خسارت دیده اند و تمامی واحدهای آپارتمان کی حادثه در آن رخ داده شش طبقه خسارت زیادی دیده اما طبقه سوم تخریب شده است.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 16 مهر,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (116)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان