• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

بازار های روز جهت تامین اقلام مورد نیاز شهروندان در سطح شهر ارومیه توسعه می یابد

بازار های روز جهت تامین اقلام مورد نیاز شهروندان در سطح شهر ارومیه توسعه می یابد

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل مزاحم شهری و فرآوردهای کشاورزی شهرداری ارومیه  گفت:  بازار های روز جهت عرضه میوه، مواد لبنی و پروتئینی و فرآورده های گوشتی در نقاط مختلف شهر ارومیه توسعه می یابد

به گزارش ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ ولی مناف زاده  با بیان اینکه در حال حاضر 15 بازارچه اقلام  مورد نیاز شهروندان در سطح شهر ارومیه مشغول ارائه خدمات به شهروندان است، بیان کرد:  در اینده اتی  تعداد این بازارچه ها افزایش می یابد.

 وی با اشاره به نرخ قیمت ها و نظارت بر آن در این گونه بازارها،  اظهار کرد:  نظارت قیمت ها  با بازرسی و اتاق اصناف  است و در صورت مواجه با افزایش قیمت در بازارچه ها  با متخلفان برخورد می شود .

مناف زاده ادامه داد: در بازارچه های چک لیست های  تهیه شده که بازرسان با بررسی چک لیست ها  و اگر با اعلام نظر بازرسی و  اتاق اصناف قیمت و سود مجازی را رعایت نکرده باشد برخورد می شود .

وی با بیان اینکه کیفیت انواع میوه و محصولات  غذایی  در بازارچه ها مناسب است، گفت: در بازاچه ها  هدف این است واسطه ها حذف و فروشندگان مستقیم  از تولید کنندگان مواد تره بار را برای فروش تحویل دهند .

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل مزاحم شهری و فرآوردهای کشاورزی شهرداری ارومیه  گفت:   توسعه بازارهای روز جهت عرضه میوه،  مواد لبنی و پروتئینی و فرآورده های گوشتی در نقاط مختلف شهر معضل دست فروشان  و فروشندگان غیر رسمی را  حذف می کند.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 13 آذر,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (89)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان