• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی یکروزه عملیات زمستانی

برگزاری کارگاه آموزشی یکروزه عملیات زمستانی

روز دوشنبه مورخه 16/10/92 کارگاه آموزشی عملیات زمستانی با شرکت قریب به 100 نفر از کارشناسان و مدیران حوزه های خدمات شهری با حضور شهردار محترم، رئیس کمیسیون خدمات شورای اسلامی شهر و معاون خدمات شهری و مدیران عامل سازمان های آتش نشانی، زیبا سازی، مدیریت پسماندها و خدمات موتوری در محل فرهنگسرا و مرکز آموزش ضمن خدمت شهرداری برگزار گردید.

در ابتدا محمد حضرت پور شهردار ارومیه با تمجید از برنامه های فرهنگسرا و مرکز آموزش، با ایراد رهنمودهایی، بر توسعه و گسترش برنامه های آموزشی و فعال سازی بخش فرهنگسرای مرکز آموزش تاکید کرد.

وی در ادامه با قدردانی از زحمات شبانه روزی کارکنان و مدیران خدوم و زحمتکش شهرداری در سازمان ها ، مناطق و بخش های مختلف شهرداری در انجام عملیات پاکسازی و برف روبی معابر شهری در شرایط بسیار سخت زمستان امسال و بارش بی سابقه برف، خواهان هماهنگی و سرعت بخشی بیشتر به نحوه خدمات رسانی  در شهر شد.

در ادامه محمد ستار پور رئیس کمسیون خدمات شهری و مهندس سلامتی معاون خدمات شهری به ترتیب در خصوص اهمیت و خدمات رسانی در فصل سرما مواردی را متذکر شدند.

در بخش دوم کارگاه ، دکتر فرهادی از اساتید گروه شیمی دانشگاه ارومیه مواردی را در خصوص تکنیک های نوین یخ زدایی، اصول و مبانی علمی برف روبی و عملیات زمستانه شهرداری برای سازمان های ذیربط بیان نموده و به سوالات حاضرین در کارگاه جواب دادند.


 

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 15 دی,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

 

تعداد نمایش ها (512)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان