• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

تاکید شهردار ارومیه بر لزوم پرداخت عوارض پسماند شهرداری از سوی شهروندان / پیشرفت پروژه های عمرانی شهرداری در سال جاری

تاکید شهردار ارومیه بر لزوم پرداخت عوارض پسماند شهرداری از سوی شهروندان / پیشرفت پروژه های عمرانی شهرداری در سال جاری

شهردار ارومیه در برنامه رادیوئی شهریمیز بر لزوم پرداخت عوارض پسماند شهرداری از سوی شهروندان تاکید، و آن را لازمه داشتن شهری آباد و تمیز عنوان کرد.
به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه؛ محمد حضرت پور صبح امروز با حضور در برنامه زنده رادیویی شهریمیز با اشاره به عمق کینه توزی امریکا نسبت به ایران با اجرای خروج از برجام بیان کرد: دشمن تراشی ها آمریکا علیه ایران و اجرای تحریم ها ی گوناگون نشانه از عمق کینه توزی استکبار جهانی به نظام و ملت ایران دارد و مردم نیزبدان آگاهند .

وی با ذکر اینکه امریکا در خیالات واهی خود بر عدم موفقیت ایران در عرصه ها بین المللی با فشار تحریم ها می اندیشد، اظهار کرد: آمریکا این را بداند که این برنامه بیهوده است و کشور ایران به خود متکی است چنانچه توان ایران در تولید محصولات داخلی و استفاده مردم پاسخ محکم بر این اندیشه های واهی است.

به گفته شهردار ارومیه حضور پرشور مردم در این مقطع حساس تاریخ که دشمنان اسلام می خواهند به هر طریقی امنیت حاکم را نابود کنند در خنثی کردن نقشه های شوم دشمنان اسلام بسیار تاثیر گذار است.
وی با یادآوری کشورهای استکبار طلب مشکل ایدولوژیک با ایران و به ویژه کشورهای اسلامی دارند، خاطر نشان کرد: دشمن علی رغم تمام توطئه ها، امنیت حاکم را دوست ندارد و سعی در ناامنی آن به هر طریقی چون اختلاف افکنی در بین قومیت ها و مذهب را دارد و تمام توان خود را بر این امر معطوف کرده است و باید در این برهه حساس کنار هم باشیم.

حضرت پور در ادامه با اشاره به یکی از اقدامات شهروندان ساکن در مجتمع پزشکان واقع در گلشهر در تخریب محیط زیست با رها سازی زباله های در خیابان و درنتیجه و سوء استفاده برخی رسانه ها در پررنگ کردن این ماجرا در عدم خدمت رسانی شهرداری به ساکنان این مجتمع، تاکید کرد: مردم در تامین هزینه شهری چون پرداخت مبالغی از بابت جمع آوری پسماندهای شهری برای داشتن شهری آباد نقش دارند و هزینه های شهرداری نیز با مردم اداره می شود و بر این اساس ساکنان مجتمع پزشکان از پرداخت این مطالبات به شهرداری استنکاف و در عوض زباله های خود را در خیابان رها کردند .

وی افزود: تا زمانی که این مجتمع نسبت به پرداخت عوارض پسماند شهری اقدام نکنند شهرداری نیز به آنها خدمات ارائه نمی دهد.

شهردار ارومیه در ادامه اظهار داشت: ارتقای زندگی شهروندی در سال 97 با اتمام پروژه های عمرانی چون تقاطع غیر هم سطح آذربایجان، تراموا، رینگ دوم کمربندی، تعریض نهایی خیابان عطایی و توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی و نوسازی بافت فرسوده تحقق می یابد .

وی با اشاره به اتمام پروژه نیمه تمام آذربایجان در سال جاری، بیان کرد: تقاطع غیر هم سطح آذبایجان به عنوان یک از تقاطع های بزرگ شهر در رفع یکی از گره های کور ترافیکی در دهه فجر امسال گشایش می یابد.
حضرت پور با اشاره به راه اندازی تراموای شهری به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های شهری مدیریت شهری، بیان کرد: مطالعات اجرای تراموی شهری به اتمام رسیده است و این پروژه در مرحله عقد قرارداد است و در هفته دولت با استفاده از منابع خارجی وارد فاز اجرایی می شود که بازگشت سرمایه آن طی ده سال آینده است.

شهردار ارومیه عنوان کرد: کمربند دوم شهر که از سال گذشته وارد فاز اجرایی شده است با اجرای 7 کیلومتر از آن تا جاده انهر تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.

حضرت پور با اعلام اینکه مدیریت شهری ارومیه جهت ارتقای زندگی شهروندی، توسعه حمل و نقل عمومی را در دستور کار قرار داده است، بیان کرد: در این راستا ، 100 دستگاه اتوبوس درون شهری و نوسازی یک هزار دستگاه تاکسی و بازسازی اتوبوس های موجود را در دستور کار قرارداده است.
وی با اشاره به مقوله پیاده رو سازی و آسفالت معابر شهر در سال جاری، گفت: بحث پیاده رو سازی معابر بالای 16 متر منتهی به رینگ میانی چون اسلام آباد و خیابان المهدی آغاز شده و تا پایان سال نیز تدوام خواهد داشت و همچنین آسفالت رویه نیز با برگزاری مناقصه در معابر بالای 16 متر ی نیز اجرا می شود.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 22 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (131)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان