• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

تمامی تلاشم در راستای خدمتگذاری به مردم بوده است

شهردار ارومیه:

تمامی تلاشم در راستای خدمتگذاری به مردم بوده است

شهردار ارومیه گفت: با همه سختی هایی که در طی 7 سال گذشته در شهرداری ارومیه داشته ایم نگذاشته ایم که خلأ فرهنگی ایجاد و برنامه ها و اقدامات فرهنگی، ملی، مذهبی در راستای اهداف انقلاب با ضعف روبرو شود و به طور جدی در این مباحث ورود کرده ایم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، محمد حضرت پور در جلسه ای که با حضور مشاور فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران و نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در دفتر شهردار ارومیه ترتیب یافته بود، اظهار کرد: در طی مدت 7 سال گذشته کوشیده ام که  خدمتگذار واقعی مردم باشم و تمامی تلاشهایم در راستای حل مشکلات مردم در حوزه مدیریت شهری است.

وی افزود: مشکلی که در ارومیه وجود دارد نبود سرمایه گذارن است و همچنین سرمایه دارانی که سرمایه هایشان را به شهرهای بزرگتر برای سود بیشتر می برند.

شهردار ارومیه با توجه به ناتمام ماندن پروژه تهیه سریال شهید باکری و مطالبه مشاور فرهنگی فرمانده کل سپاه از مجموعه دستگاهها و نهادهای آذربایجان غربی در این راستا، گفت: آمادگی کامل خود را برای کمک به عوامل ساخت و تولید این سریال اعلام می کنیم و شهرداری ارومیه این موضوع را به صورت ویژه پیگیری خواهد کرد اما مشکل اصلی کنار کشیدن متولیان اصلی موضوع است.

حضرت پور ادامه داد: ما بسیجی هستیم و تمامی توان خود را در مجموعه شهرداری ارومیه بکار بسته ایم تا رضایتمندی مردم را رقم بزنیم.

وی تصریح کرد: با همه سختی هایی که در طی 7 سال گذشته در شهرداری ارومیه داشته ایم نگذاشته ایم که خلأ فرهنگی ایجاد و برنامه ها و اقدامات فرهنگی، ملی، مذهبی در راستای اهداف انقلاب با ضعف روبرو شود و به طور جدی در این مباحث ورود کرده ایم.

شهردار ارومیه با اشاره به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: در بحث چهل سالگی انقلاب علیرغم تمامی تنگاها و فشارهای مالی و اقتصادی ورود جدی داشته ایم و برنامه های گرامیداشت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را با عزمی راسخ در مجموعه شهرداری ارومیه آماده اجرا کرده ایم.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 15 آبان,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (78)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان