• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

خدمات شهري شهرداري اروميه در آماده باش کامل نوروزی

خدمات شهري شهرداري اروميه در آماده باش کامل نوروزی

معاون خدمات شهري شهردار اروميه  گفت: نيروهاي مديريت شهري اروميه در ستاد استقبال از نوروز در ايام نوروز در آماده باش كامل هستند.

به گزارش روابط عمومی شهرداري اروميه، مهرداد سلامتي  افزود:  کلیه اعضاء ستاد استقبال از نوروز با جدیت تمام اقدامات لازم جهت استقبال هرچه زیباتر از نوروز را در راس کار خود قرار داده اند .

وي با  بيان اينكه در آستانه بهار  بیش از 3 میلیون گل و درختچه های زینتی در سطح شهر اروميه كاشته مي شود، بيان كرد:  رسیدگی کلی به وضعیت پارک های سطح شهر،  ،نظافت عمومی و رسیدگی به سرویس های بهداشتی،نگهبانی پارکها،رفع نواقص تاسیسات نمازخانه ها و رسیدگی و بازدیدهای روزانه در ایام تعطیل از اقدامات سازمان پارك هاي و فضاي سبز در ايام نوروز است.

سلامتي با اشاره به تنظيف و شستشوي معابر در آستانه نوروز، اظهار كرد:   کنترل و رسیدگی مستمر به ایستگاههای میانی و محل دائمی دفن زباله ،شستشوی معابر عمومی،جداول و المانهای سطح شهر، ،اجرای طرح روز طبیعت و استقرار کانکس در ورودی های شهر و ارائه کیسه های زباله در 12 و 13 فروردین و جمع آوری لاستیک های فرسوده و نخاله های شهری از اقدامات نوروزي در اين حوزه است.

وي حفظ آمادگی کلیه نیروهای آتش نشان و خدمات ایمنی و راه اندازی کمپین عدم خرید لوازم آتش بازی در چهارشنبه آخر سال،استقرار اکیپ سیار در سطح شهر و ورودی های شهر با توجه به نیاز مناطق 5 گانه وچاب و نصب بنرجهت جلوگیری و فرهنگسازی در چهارشنبه آخر سال از اقدامات سازمان آتش نشاني در چهارشنبه آخر سال و نوروزعنوان كرد.

 

سلامتي با اشاره به تغيير منظر شهري و فضاي سازي آن به مناسبت نوروز،  گفت:  رسیدگی به وضعیت المان های سطح شهر و نصب المان هفت سین نوروزی با طرح های جدید در بیش از 20 نقطه از سطح شهر،بازدید و رفع نواقصات تابلوهای راهنمایی معابر عمومی و کوچه های فرعی و روشنایی پارکها و رنگ آمیزی جداول و المانهای سطح شهر از جمله اقدامات نوروزي در حوزه زيبا سازي است.

وي بيان كرد: نظارت بر عملکرد میادین فروش میوه و چگونگی توزیع میوه شب عید با همکاری اتحادیه بارفروشان میوه و تره بار و شهرداری ارومیه و اجرای بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها و مشاغل مزاحم شهری  در آستانه صورت مي گيرد.

معاون خدمات شهري شهرداري اروميه ادامه داد: مراسم غبار روبی مزار شهدا در پنج شنبه آخر سال برگزار  و به تنظیف و معابر و قبور آرامستان  رسيدگي مي شود.

وي لکه گیری و آسفالت خیابان های سطح شهر توسط اکیپ خدمات شهری مناطق 5 گانه، کنترل دقیق سد معابر عمومی در مسیر های پرتردد و ابلاغ اخطاریه های لازم جهت جمع آوری دستفروشان و انتقال به بازارهای روز هفتگی در 7 نقطه از سطح شهر،  تامین ماشین آلات و آمادگی کامل با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال و استقرار کانکس تعمیر گاه های مکانیکی سیار در مبادی ورودی شهر را از ديگر اقدامات نوروزي در سطح شهر اروميه برشمرد.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 25 اسفند,1395/دسته ها: اخبار شهرداری

 

تعداد نمایش ها (249)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
آمار بازدید
دی ان ان