• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

دستورالعمل خزانه داري در شهرداري از سوي وزير كشور ابلاغ شد

دستورالعمل خزانه داري در شهرداري از سوي وزير كشور ابلاغ شد

مديركل دفتر برنامه ريزي و بودجه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ابلاغ دستورالعمل "خزانه داري در شهرداري"، در راستاي تدوين نظام جامع حسابداري و گزارشگري مالي در شهرداري، توسط وزير محترم كشور به استانداران به منظور اجرا توسط شهرداري ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شهرداری ارومیه، علي اكبر اسدي، مديركل دفتر برنامه ريزي و بودجه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور  با بيان مطلب فوق اظهار كرد: هدف از تدوين اين دستورالعمل كه با همكاري صاحب نظران، دانشگاهيان و شهرداري هاي كلانشهرها تدوين و ابلاغ شده، ایجاد ساز و کار لازم برای اعمال مدیریت صحیح منابع مالی، وجوه نقد، نظارت و کنترل عملیات خزانه داری شهرداری و تخصیص اعتبارات در شهرداری های کشور مي‌باشد.

وي افزود: این دستورالعمل در راستاي اجرای مفاد 78 و 79 قانون شهرداری‌ها و به موجب تبصره ذیل بند 12 ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و ‌انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران و ماده 37 آیین نامه مالی شهرداری‌ها تهیه و تدوین شده است.

اوي اضافه كرد: دستورالعمل مذكور به بیان وظایف، ساختار و فرآیند اجرایی عملیات خزانه داری در شهرداری‌ها می‌پردازد.

اسدي همچنين گفت: فرآیند حسابداری و گزارشگری مالي خزانه شهرداري ها بر اساس دستورالعمل حسابداری شهرداری‌ها انجام مي شود که به موجب ماده 43 آیین نامه مالی شهرداری‌ها بزودي از سوي وزارت كشور برای اجرا توسط شهرداری‌های سراسر کشور ابلاغ خواهد شد.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 28 اردیبهشت,1396/دسته ها: اخبار شهرداری

 

تعداد نمایش ها (136)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان