• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

دمای هوا در آذربایجان غربی ۶ درجه کاهش می‌یابد

دمای هوا در آذربایجان غربی ۶ درجه کاهش می‌یابد

رئیس اداره هواشناسی آذربایجان غربی گفت: با توجه به شمالی شدن جریان‌ها و ورود هوای خنک عرض‌های شمالی به استان از امروز تا آخر هفته به تدریج شاهد روند کاهشی دما بین ۴ تا ۶ درجه خواهیم بود.

به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، مهدی صابری با اشاره به کاهش دما در آذربایجان غربی اظهار داشت: بررسی آخرین الگوهای دمایی نشان می‌دهد با توجه به شمالی شدن جریان‌ها و ورود هوای خنک عرض‌های شمالی به استان از امروز تا آخر هفته به تدریج شاهد روند کاهشی دما بین 4 تا 6 درجه خواهیم بود.

وی با اشاره به این که تا 20 مردادماه گرمای حاکم بر کشور و استان ادامه داردخاطر نشان کرد: احتمال آتش سوزی در مراتع آذربایجان غربی وجود دارد که از مردم درخواست می‌شود نسبت به آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع هوشیار باشند.

رئیس اداره هواشناسی آذربایجان غربی گفت: روز گذشته شاهین دژ با دمای 42درجه سانتی‌گراد به عنوان گرم‌ترین شهر استان بود، همچنین مرکز استان با دمای37.8 درجه سانتی‌گراد روبرو بود.

وی با پیش بینی وضعیت آب و هوای آذربایجان غربی در روزهای پنج شنبه و جمعه تصریح کرد: روز پنج شنبه هوا کمی ابری گاهی با افزایش ابر و وزش باد بوده و در برخی نیز شاهد رگبار پراکنده خواهیم بود.

صابری بیان کرد: روز جمعه 12 مردادماه نیز هوایی صاف بر استان حکم خواهد بود که بعد از ظهر شاهد افزایش ابر و وزش باد هستیم و در نواحی شمالی استان نیز رگبار پراکنده منطقه را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 13 مرداد,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (94)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان