• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

شهرداری ارومیه عضو هیئت مدیره مجمع شهرداران آسیایی شد

محمد حضرت پور خبر داد:

شهرداری ارومیه عضو هیئت مدیره مجمع شهرداران آسیایی شد

شهردار ارومیه گفت: در پنجمین مجمع شهرداران آسیایی، شهرداری ارومیه به‌عنوان عضو هیئت مدیره این مجمع انتخاب شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ محمد حضر ت پور همچنین در این اجلاس پیشنهاد کرد که صندوقی برای کمک به کشورهای عضو این مجمع ایجاد شود تا در در بروز حوادث غیر مترقبه از آن استفاده شود.

وی همچنین پیشنهاد دیگری مبنی بر راه اندازی اتوبوس های برقی در شهر های عضو مجمع مطرح کرد  که از  طریق منابع بانک اسلامی اقدام شود.

گفتنی است؛  پنجمین مجمع شهرداران آسیایی با حضور ۱۸۰ شرکت‌کننده از شهرداران و نمایندگان شهرهای آسیایی و با شعار ایجاد شهرهای هوشمند، تاب‌آور و زیست‌پذیر از ۸ تا ۱۰ آذرماه در غازی انتپ ترکیه برگزار شد که از جمله برنامه‌های پنجمین مجمع شهرداران آسیایی می‌توان به برگزاری نشست هیئت اجرایی، نشست مجمع عمومی، نشست‌های تخصصی با موضوع حمل و نقل و ترافیک، شهرهای هوشمند، شهرهای زیست‌پذیر و شهرهای تاب‌آور و بازدید میدانی از پروژه‌های شهری اشاره کرد.

لازم به ذکر است؛ از مهمترین اهداف مجمع شهرداران آسیایی می‌توان به ترویج فرهنگ، تعامل و ارتقای همکاری‌های مشترک میان شهرداری‌ها، فراهم آوردن بستر مناسب جهت توسعه متوازن و متعادل شهر و شهروند با تأکید بر کرامت انسانی شهروندان، ایجاد همگرایی فرهنگی و اجتماعی میان شهروندان شهرهای عضو و ارائه راهکارهایی برای مدیریت بهینه‌تر سرمایه‌گذاری برای دستیابی به توسعه شهری اشاره کرد.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 15 آذر,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (75)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان