• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

شهری مجهز به فناوری های نوین یکی از محورهای افق 1404 ارومیه/ پروژه فیبر نوری اختصاصی شهرداری در دست اجراست

شهردار ارومیه عنوان کرد:

شهری مجهز به فناوری های نوین یکی از محورهای افق 1404 ارومیه/ پروژه فیبر نوری اختصاصی شهرداری در دست اجراست

شهردار ارومیه گفت:  پروژه فیبر نوری شهرداری ارومیه در هفته دولت 98 به اتمام می رسد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه،  محمد حضرت پور با بیان اینکه شهرداری ارومیه با مشارکت MTN  جهت اجرای پروژه  فیبر نوری در راستای تحقق شهر هوشند قدم برداشت، اظهار کرد: کلنگ اجرای پروژه فیبر نوری اختصاصی شهرداری ارومیه همزمان با سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور به ارومیه به زمین خورد .

وی با یادآوری اینکه شهر ارومیه جزو پنج شهر هوشمند کشور به شمار می رود، افزود:  برای تحقق بیشتر شهرهوشمند باید امکانات زیر ساختی را توسعه داد تا شهروندان از خدمات الکترونیک بهره کافی را ببرند و شهرداری ارومیه در تلاش است با اجرای پروژه فیبر نوری در این زمینه گام بردارد  تا خدمات ارائه شده به شهروندان بصورت الکترونیکی اجرا شود .

شهردار ارومیه با اشاره به یکی از محورهای افق 1404 ارومیه یعنی شهری مجهز به فناوری های نوین، گفت: در راستای تحقق این افق و فراهم آوردن  زیر ساخت هایی برای اجرای آن،  پروژه فیبر نوری اختصاصی شهرداری وارد فاز اجرایی شد .

حضرت پور با بیان اینکه پروژه فیبر نوری با سرمایه گذاری 15 میلیون دلاری وارد فاز اجرایی شد، اظهار کرد:  این پروژه به طول 67 کیلومتر وارد فاز اجرایی شد و در حال حاضر 14 کیلومتر آن اجرا و تا هفته دولت سال 98 به طور کامل به  بهره برداری می رسد.

وی عنوان کرد:  پروژه  فیبر نوری تنها خط اتصالی است که از سرعت بالایی  برخوردار بوده و بر این اساس نیازهای مردم را با گستره ای وسیعی با سرعت بالا تامین می کند .

شهردار ارومیه با اشاره به آغاز هفته پدافند غیر عامل و اجرای مانور سایبری شهراری ارومیه، خاطرنشان کرد:  با توجه به خدماتی بودن و مراجعه بی شمار شهروندان به این مجموعه  و در نتیجه امکان حملات سایبری و راکدن ماندن ارائه خدمات به مردم ، سایت اطلاع رسانی شهرداری ارومیه  با هدف ارتقا توانمندی  های شهرداری  بصورت آزمایشی مورد حمله سایبری قرار گرفت.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 15 آبان,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (53)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان