• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری ارومیه: شهرداری ارومیه در جهت زیباسازی شهر اقدامات قابل قبولی انجام داده است

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری ارومیه: شهرداری ارومیه در جهت زیباسازی شهر اقدامات قابل قبولی انجام داده است

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری ارومیه در گفتگویی با تشریع عملکرد 6 ماهه اول سالجاری گفت: سازمان زیباسازی شهرداری ارومیه در اجرای سیاست های کلی شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه اقدام به اجرای آبنمای صخره ای در پارک ها، نصب چراغ های بارانی بر روی درختان، رنگ آمیزی جداول سطح شهر، کاشیکاری یادمان شهید باکری، تحویل و نصب پلاک به ساختمان ها و اماکن تجاری فاقد پلاک، نصب چراغ پایه کوتاه در میدان ها و ... نموده است که جا دارد ا ز حمایت های شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه و همچنین تلاش ها و زحمات کارکنان سازمان تقدیر و تشکر نمایم.

فرخ عبدی در ادامه سخنانش با اشاره به اعتبار هزینه شده در اجرای عملیات زیباسازی اظهار داشت: این سازمان در سال 92 با اجرای آبنمای صخره ای پارک دانشجو با صرف اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 400 میلیون ریال، نصب چراغ های بارانی بر روی درختان با صرف اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال، رنگ آمیزی جداول سطح شهر با صرف اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون ریال، کاشیکاری یادمان شهید باکری با صرف اعتباری بالغ بر 170 میلیون ریال، نصب چراغ پایه کوتاه در میدان ها با صرف اعتباری بالغ بر 600 میلیون ریال نموده است.

وی در ادامه سخنانش گفت: سازمان زیباسازی شهرداری ارومیه در ادامه اجرای عملیات زیباسازی در سالجاری اقدام به ریسه کشی خیابان هاش شهر با صرف هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال، نصب چراغ در فلکه مادر با صرف هزینه ای بالغ بر 3 میلیارد و 500 میلیون ریال، اجرای کاشی شکسته در تقاطع مادر با صرف هزینه ای بالغ بر یک میلیارد ریال، تأمین نور و نصب چراغ در تقاطع شهید مدرس با صرف هزینه ای بالغ بر 5 میلیارد ریال و نورپردازی دفنی درختان سطح شهر با هزینه ای بالغ بر 5 میلیارد ریال نموده است.

فرخ عبدی در ادامه سخنانش از نصب بزرگترین لوستر شهری کشور، نصب المان در سطح شهر، نصب مبلمان شهری، اجرای نقاشی دیواری با کاشی شکسته، ساماندی ورودی های شهر، نصب تابلو در معابر اصلی و فرعی و ... خبر داد.

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری ارومیه با بیان اینکه در سالجاری یک هزار و 609 مترمربع از دیوارهای مدارس نقاشی شده است، گفت: این نقاشی ها بر اساس سبک ها و مکاتب مختلف نقاشی و با در نظر گرفتن فرهنگ ایرانی و اسلامی صورت می گیرد.

وی اهداف این سازمان را تغییر منظر و سیمای کلی شهر مطابق با استانداردهای جهانی، ایجاد نشاط، شادابی و بهداشت روانی و رضایتمندی شهروندان دانست و ابراز داشت: توجه به نمادها و رنگ ها، نقاشی دیواری و نصب مؤلفه های شهری و رنگ آمیزی مبلمان شهر و ترویج فرهنگ اسلامی و استفاده از تندیس شخصیت های بزرگ و شهدا و مشاهیر علمی و فرهنگی بخشی از اقدامات این سازمان در سالجاری بوده است.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 21 دی,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

 

تعداد نمایش ها (427)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان