• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

مطالعات بسته های سرمایه گذاری  شهر ارومیه وارد فاز اجرایی شد

معاون مالی و اقتصادی شهردار ارومیه؛

مطالعات بسته های سرمایه گذاری شهر ارومیه وارد فاز اجرایی شد

معاون مالی و اقتصادی شهردار ارومیه از آغاز مطالعات بسته های سرمایه گذاری شهر ارومیه خبر داد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ حسین اشرفی با  اعلام آغاز مطالعات اجرای بسته های سرمایه گذاری، اظهار کرد:  انتخاب مشاور( مجری طرح ) برای تهیه بسته های سرمایه گذاری و عقد قرارداد  انجام یافته است  و این مهم جهت مطالعات وارد فاز اجرایی شد.

وی بیان کرد: تهیه بسته های سرمایه گذاری با توجه به مدارک و مستندات و اطلاعات املاک دار و موقیعت های  ارائه شده توسط شهرداری به مجری طرح شامل بررسی جامع  طرح های با اولویت دار اعم از آمایش سرزمینی و مطالعات موجود در خصوص گردشگری،  ایده پردازی،  مطالعات فنی، بررسی موضوعات اجتماعی و حقوقی طرح ، مطالعات مالی طرح ، تهیه بسته های مشارکت با ماهیت خاص ، تهیه اسناد فراخوان  و  مطالعات فنی و اقتصادی طرح  است .

معاون مالی و اقتصادی شهردار ارومیه مدت اجرای طرح مطالعات بسته های سرمایه گذاری را 180 روز عنوان کرد و گفت:  این طرح با صرف اعتباری به میزان 10 میلیارد ریال اجرا می شود .

وی با بیان اینکه تهیه بسته های مشارکتی گامی بلند در راستای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی  است،  تصریح کرد:  جهت توسعه و آبادانی شهر باید به سمت جذب سرمایه گذار و درآمد پایدار حرکت کرد.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 18 مهر,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (110)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان