• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

نشست تخصصی شهرداران استان کرمان با مدیریت شهری ارومیه برگزار شد + گزارش تصویری

نشست تخصصی شهرداران استان کرمان با مدیریت شهری ارومیه برگزار شد + گزارش تصویری

نشست تخصصی شهرداران شهرهای استان کرمان با قائم مقام، معاونان و مدیران شهرداری ارومیه در جهت تعامل و انتقال تجربیات برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه؛ شهرداران شهرهای استان کرمان و همچنین مدیرکل امور شهری و شوراها و کارشناسان معاونت عمرانی استانداری کرمان امروز 21 شهریورماه مهمان استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه هستند.

شهرداران شهرهای استان کرمان در سفری که به شهرستان ارومیه داشتند، طی نشستی تخصصی با مجموعه مدیریت شهری ارومیه در جهت تعامل و انتقال تجربیات به گفت و گو و تبادل نظر پرداختند.

غلام رضا عدل دوست قائم مقام و معاون شهرسازی شهرداری ارومیه، حسین اشرفی معاون مالی و اقتصادی، محمدکاظم زوار معاون فنی و عمرانی شهرداری ارومیه و سایر مدیران معاونت های مذکور در این جلسه به بیان دیدگاه هاو نقطه نظرات خود درباره مدیریت شهری و نحوه عملکرد و اداره کرد شهرداری ها پرداخته و گزارشهایی مبنی بر عملکرد شهرداری ارومیه و معاونت های تحت مدیریت خود دادند و به بیان مشکلات موجود در حوزه مدیریت شهری پرداختند.

ارائه گزارش از توانمندی های شهرداری ارومیه و پروژه های در دست اجرا و سرمایه گذاری های انجام گرفته در شهر ارومیه نیز از دیگر بخش های این نشست بود که از سوی مدیران شهرداری ارومیه ارائه شد.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری و مدیرکل امور شهری و شوراهای آذربایجان غربی و همچنین مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کرمان از دیگر سخنرانان این مراسم بودند که به بیان دیدگاهها و تجربیات خود در حوزه مدیریت شهری پرداختند.

گفتنی است؛ در پایان نشست فوق شهرداران شهرهای کرمان به همراه مسئولان مدیریت شهری ارومیه از پروژه های شهرداری ارومیه چون تقاطع غیر همسطح آذربایجان و پروژه  سرمایه گذاری ستادیوم بازدید بعمل آوردند .

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 22 شهریور,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (101)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان