• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

نصب تعدادی مخزن و کیسه برای پسماندهای شبه کرونا در سطح شهر

نصب تعدادی مخزن و کیسه برای پسماندهای شبه کرونا در سطح شهر

 رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: تعدادی مخرن و کیسه  برای پسماندهای شبه کرونا در معابر مختلف سطح شهر نصب شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه؛ احد یوسفی  از شهروندان درخواست کرد که دستکش و ماسک خود را داخل جعبه یا کیسه‌های ویژه تعبیه شده در سطح شهر بیندازید.

وی در ادامه با اشاره به تعطیلی غرفه‌های جمع‌آوری پسماند خشک در ارومیه، اظهار کرد: به منظور پیشگیری از ویروس کرونا تمام زباله‌های سطح شهر ارومیه به صورت مستقیم دفع می شود.

 یوسفی افزود: لذا از شهروندان تقاضا داریم تا اتمام و ریشه‌کن شدن ویروس کرونا از شهر ارومیه، زباله‌های خشک و تر خود را در یک کیسه و راس ساعت در جلو درب منازل قرار دهند تا مامورین زباله‌ها را به محل دفن منتقل کنند.

 وی گفت: شهروندان به منظور سهولت کار پاکبانان و کاهش خطر لطفا زباله‌های تر خود را آبگیری و زباله‌های خشک را فشرده سازی کنند و در یک کیسه سالم قرار دهند.

 رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه بیان کرد: براساس تصمیمات اتخاذ شده، غرفه‌های جمع‌آوری پسماند خشک در شهر ارومیه تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

وی  خاطر نشان کرد: به شرکتی که مسئول جمع‌آوری پسماند‌های خشک از سطح شهر ارومیه بود، ابلاغ شده است که از مراجعه به درب منازل شهروندان جهت حفظ سلامتی‌شان اجتناب کند.

 

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 07 فروردین,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (40)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان