• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

نگاه ویژه  به ابداع یک افق نو برای ارتقاء عملکرد شهرداری

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار ارومیه تاکید کرد؛

نگاه ویژه به ابداع یک افق نو برای ارتقاء عملکرد شهرداری

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار ارومیه تاکید کرد: نگاه معاونت برنامه ریزی ابداع یک برنامه و افق جدید برای  ارتقاء عملکرد شهرداری و سپس اجرای آن است.

 به گزارش مدیریت ارتباطات واموربین الملل  شهرداری ارومیه؛ صادق حسین دوستی با بیان اینکه معاونت برنامه ریزی بررسی فرایندهای کاردر حوزه نظارت را بررسی می کند،  بیان کرد: این فرایندها جهت ارتقاء راندمان کاری و افزایش رضایت شهروندان اجرا می شود.

وی با بیان اینکه معاونت برنامه ریزی به کیفیت عملکرد امور نگاه ویژه دارد، اظهار کرد:  برای افزایش کیفیت امور کار ها در شهرداری، عملکردها در طی مراحی  فرایند های  جاری ثبت شده است .

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار ارومیه گفت:  معاونت برنامه ریزی 360 فرایند را  ثبت وظیفه کرده است و  در قدم ها بعدی فرایندهای ثبت شده با کار کارشناسی به فرایند جدید تبدیل می شود تا هزینه ها کاهش  یابد .

وی با بیان اینکه شناسایی فرایندها در حال حاضر در سازمان ها ی شهرداری در دست اجرا است ، عنوان کرد:  نگاه معاونت برنامه ریزی ابداع یک برنامه جدید برای ارتقاء عملکرد شهرداری و سپس اجراست.

حسین دوستی با اشاره به اجرای مدل برنامه ریزی تعالی سازمان درمناطق پنج گانه شهرداری ارومیه، بیان کرد: مدلی تعالی سازمان  شاخصی برای اندازگیری کارکرد سازمان  است و در حوزه برنامه ریزی از یک مدل برنامه پنج ساله استفاده می کنیم که به منابع سازمان  توجه کند و سازمان  را در مسیر رو به هدف ارزیابی می کند .

به گفته وی استفاده از مدل برنامه ریزی تعالی ، سازمان را صاحب یک  برنامه نگاه محور می کند و این مهم در یک سیستم جزو ملزومات پیشرفت است  و این مدل برنامه ریزی تعالی بصورت برش های یکساله انجام می شود .

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری ارومیه اجرای مدل تعالی سازمان را  زمان بر دانست و گفت:  با اجرای این برنامه در مجموعه سازمان با هدف رو به جلو حرکت می کند.

وی با یادآوری اینکه درحال حاضر مدل برنامه ریزی تعالی سازمان در مناطق پنج گانه شهرداری در حال اجر است، اظهار کرد:  با اجرای این برنامه ، شهرداری ارومیه  برای اولین بار در تاریخ شهرداری این شهر دارای برنامه پنج ساله خواهد بود.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 17 مهر,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (91)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان