• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

همکاری ناوگان اتوبو سراني شهر اروميه  با ستاد انتخابات

همکاری ناوگان اتوبو سراني شهر اروميه با ستاد انتخابات

مدير عامل سازمان اتوبوسراني شهرداري اروميه گفت: 165 دستگاه اتوبوس ناوگان اتوبوسرانی ارومیه و حومه با ستاد انتخابات شهرستان ارومیه همكاري مي كنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداري اروميه؛ ناصر سعيد آبادي، مدير عامل سازمان اتوبوسراني شهرداري اروميه بيان كرد: به جهت تامین خودروی صندوقهای سیار و همچنین ایاب و ذهاب عوامل شعبات اخذ رای در حوزه های مختلف شهری و روستایی و بخش های تابعه و به منظور همکاری با نیروی انتظامی در جابجایی نیروهای انتظامی تعداد 165 دستگاه اتوبوس بخش خصوصی و ملکی با ستاد انمتخاباتی شهرستان ارومیه مشاركت مي كنند.

وي  ادامه داد:  در راستای عدم بروز هرگونه مشکل در روند خدمات دهی به مسافران شهری تمامی ناوگان اتوبوسرانی و عوامل ستادی و فنی از روز پنجشنبه لغایت پایان مهلت قانونی اخذ رای در آماده باش کامل خواهند بود و با حذف زمانبندی حرکت اتوبوسها و حذف شیفت در روز جمعه تلاش خواهد شد تا در حمل و نقل مسافر مسیرهای درون شهری مشکلی بوجود نیايد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداري اروميه  از استقرار دو دستگاه خودرو امداد اتوبوس به همراه نیروهای فنی و خدماتی بصورت تمام وقت در تعمیرگاه مرکزی سازمان خبر داد و گفت: این نیروهای فنی و خودروهای امدادی در صورت بروز هرگونه مشکل برای اتوبوسهای اعزامی به شعبات و بخش های تابعه سریعاً به محل اعزام و نسبت به رفع نقص فنی حاصله اقدام خواهند نمود تا مشکلی در این خصوص بوجود نیاید.

وي با اشاره  به وضعیت سایبانهای اتوبوس و مبلمان شهری که در چند روز اخیر به جهت نصب پوسترهای تبلیغاتي از سوی تعدادی از کاندیداها مورد تخریب واقع شده اند، بيان كرد: متاسفانه اين مهم خسارت جدی به مدیریت شهری تحمیل شده و منظر وسیمای شهر زیبای ارومیه را خدشه دار و آلودگی بصری شدیدی را ایجاد  كرده است.

سعيد آبادي اضافه كرد: تخریب سایبانهای اتوبوس با وجود رنگ آمیزی اخیر انجام شده و بازسازی سایبانها بیش از 500 میلیون ریال خسارت تمیل سازمان اتوبوسرانی كرده که قطعاً سازمان نیز پیگیری های قضایی لازم را در این خصوص انجام  مي دهد .

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداري اروميه در پايان از تمامی زحمتکشان حمل و نقل مسافر شهری به ويژه رانندگان اتوبوسها و مینی بوسهای شهری و تمامی عوامل دست اندکار و آحاد مردم شهیدپرور شهر ارومیه و خانواده بزرگ مدیریت شهری خواستند تا با حضور پرشکوه در پای صندوقهای رای در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا انسجام و پایبندی خود را به ولایت فقیه و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به رخ تمامی یاوه گویان ضد انقلاب و استکبار جهانی بکشند.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 28 اردیبهشت,1396/دسته ها: اخبار شهرداری

 

تعداد نمایش ها (142)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
آمار بازدید
دی ان ان