• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

پروژه غیرهمسطح آذربایجان دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد

پروژه غیرهمسطح آذربایجان دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد

عضو شورای شهر ارومیه با بیان اینکه نبود نقدینگی و نوسانات ارزی بازار سبب کندی پیشرفت پروژه آذربایجان ارومیه شده گفت: بر اساس پیش‌بینی این پروژه دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش ارتباطات وامور بین الملل شهرداری ارومیه، حسین بخشایشی با تشریح آخرین وضعیت پیشرفت پل آذربایجان اظهار داشت: نبود نقدینگی و نوسانات ارزی در بازار سبب شده این پروژه به‌کندی پیش رود اما تمام تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهر ارومیه بر این است تا این پروژه امسال به بهره‌برداری رسد.

وی با اشاره به روند تکمیلی پروژه غیر هم‌سطح آذربایجان خاطرنشان کرد: بودجه لازم برای به اتمام رساندن این پروژه از سوی شورای اسلامی شهر ارومیه در نظر گرفته‌شده که اگر محقق شود پروژه غیرهمسطح پل آذربایجان دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.

عضو شورای شهر ارومیه تصریح کرد: فاز یک این پروژه به‌پایان رسیده اما پیشرفت فاز دو پل آذربایجان به سبب کمبود نقدینگی با کندی پیش می‌رود.

بخشایشی در مورد نحوه‌ی تأمین اعتبارات گفت: براساس اسناد خزانه که از طرف دولت ابلاغ می‌شود اعتبارات پروژه پل آذربایجان شهرداری ارومیه تخصیص‌یافته و مشکلی در بودجه و تخصیص اعتبار وجود ندارد.

وی افزود: مردم در عبور و مرور خود در این ناحیه به‌ویژه در تابستان دچار مشکل هستند که افتتاح این پروژه و بازگشایی فاز دو سبب روانی ترافیک در این مسیر می‌شود.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 13 مرداد,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (184)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان