• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

کاشت 30 هزار بوته گل داوودی در سطح شهر ارومیه

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه خبر داد؛

کاشت 30 هزار بوته گل داوودی در سطح شهر ارومیه

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت: همزمان با آغاز فصل پاییز، 30هزار بوته گل داوودی در رنگ های گوناگون در سطح شهر کاشته شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  علی شایگان با بیان اینکه نشاط آفرینی شهروندان مهمترین هدف کاشت گل های مختلف با رنگ های متنوع در سطح شهر است، اظهار کرد: همزمان با آغاز فصل پاییز30 هزار بوته گل داوودی در رنگ های گوناگون در سطح شهر کاشته شده است.

وی افزود: این تعداد بوته گل داوودی توسط واحد تولیدات سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری ارومیه تولید شده که با هدف ایجاد محیط دلپذیر در فصل پاییز و نشاط و شادابی در شهروندان برای کاشت در بوستان ها، میادین و بلوارهای اصلی شهر توزیع شده است.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه گفت: گل داوودی از جمله گل های پاییزه است و شروع کاشت آن از اول مهرماه آغاز می شود که در صدد هستیم با استفاده از این گل، زیبایی های شهر ارومیه را دوچندان کنیم.

شایگان با بیان اینکه گل داوودی مقاومت و سازگاری خوبی در شرایط آب و هوایی شهر ارومیه در فصل پاییز دارد، عنوان کرد:  گل های کاشته شده در پارک ها و فضای سبز شهر ارومیه متناسب با شروع هر فصل تغییر می کند و تولید گل های مناسب با هرفصل در دستور کار سازمان قرار دارد.

وی با اشاره به کاشت گل های پاییزی ، ادامه داد:  بیش از 50 هزار بوته از انواع گلهای فصلی پائیزی در سطح معابرعمومی و بوستان های شهر ارومیه کاشته شده است.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد: گل های پاییزی کاشته شده ترکیبی از گل های داوودی ، کلم زینتی و سایر گونه های خوش رنگ و زیبای متناسب با فصل  پاییز در معابر، بلوارها ، پارکها و میادین با هدف ايجاد چشم اندازي زيبا و فضایی شاد و روح بخش است .

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 16 مهر,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (91)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان