• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

یادمان شهید باکری ارومیه از 40 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است

یادمان شهید باکری ارومیه از 40 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است

معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه گفت: یادمان شهید باکری ارومیه از 40 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ محمد کاظم زوار با اشاره به ساخت عملیات یادمان شهید باکری در محل باغ رضوان ارومیه، اظهار کرد: پیمانکار قبلی این پروژه قادر به ادامه همکاری برای ساخت نشد و درنتیچه  برای از سری گیری دوباره پروژه ، سرمایه گذار جدید شناسایی و در مرحله عقد قرار داد با آن هستیم.

وی با بیان اینکه یادمان شهید باکری با استفاده از شیوه های معماری اسلامی ایرانی و نماد هایی از هویت شهر ارومیه در زمینی به مساحت 20 هکتار درباغ رضوان ارومیه ساخته می شود، بیان کرد: این مجموعه دارای امکانات جانبی مانند پارکینک های  مجزا، کتابخانه، تالارپذیرایی، پیست دوچرخه و تندرستی  و همچنین پارک موزه  است.

زوار گفت:  ساخت این یادمان جهت نكوداشت شهيد مهدي باكري و 12 هزار شهيد سرافراز استان است و یک مکان  برای تجدید میثاق با آرمان های شهدا و تداعی گر ایثار، مقاومت و ایستادگی شهدای استان خواهد شد .

وی در ادامه با اشاره به توسعه باغ رضوان ارومیه، اظهار کرد:  مطالعات توسعه باغ رضوان ارومیه به مساحت 198 هکتار به اتمام رسیده است و در حال حاضر عملیات توسعه ای آن آغاز شده است .

معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه  با بیان اینکه در حال حاضر به مساحت 2.5 متر مکعب  از پروژه توسعه باغ رضوان ارومیه خاک ریزی شده است، عنوان کرد:  با توسعه باغ رضوان این مکان برای 100 سال پاسخگو دفن اموات است .

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 16 دی,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (84)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان