• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

آئین افتتاح و بهره برداری از دفتر نوسازی نمونه محله

آئین افتتاح و بهره برداری از دفتر نوسازی نمونه محله

شهردار ارومیه از تخفیف 50 درصدی برای صدور پروانه نوسازی بافتهای فرسوده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، محمد حضرت پور شهردار ارومیه در مراسم افتتاح دفتر نوسازی و بهسازی محله با تأکید بر عزم شهرداری ارومیه بر احیای بافتهای فرسوده، اظهار داشت: در صورت خرید یک قطعه زمین از بافتهای فرسوده و نوسازی آن، 50 درصد تخفیف در صدور پروانه اعطا می شود که در صورت خرید دو قطعه، این میزان به 60 درصد افزایش می یابد.

وی اضافه کرد: اگر شهروندی 5 قطعه از بافتهای فرسوده را خریداری و تجمیع نماید پروانه ساخت بصورت رایگان به همراه امتیازات ویژه ای از سوی شهرداری اعطا خواهد شد.

حضرت پور در ادامه با تأکید بر اینکه خود مردم باید در نوسازی و بهسازی مشارکت نمایند، گفت: در بودجه سال 94 شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه برای نوسازی بافتهای فرسوده شهری، اعتباراتی منظور شده است که اقدام سازمان بهسازی و نوسازی با همکاری شهرداری ارومیه در ایجاد دفتر نوسازی محله یکی از این اقدامات است.

شهردار ارومیه بافت فرسوده شهر ارومیه را 417 هکتار عنوان کرد که احیاء و نوسازی آن نیازمند عزم جدی و حرکت جهادی است که شهرداری ارومیه در چند سال گذشته اقداماتی در این راستا انجام داده است.

در ادامه مراسم، دفتر بهسازی و نوسازی محله با حضور مسئولین شهری و استانی افتتاح شد و هم اکنون آماده ارائه خدمات به آحاد شهروندان می باشد.نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 19 بهمن,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (682)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان