• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

آتش سوزی خودرو سواری در بلوار والفجر

آتش سوزی خودرو سواری در بلوار والفجر

یک دستگاه خودرو سواری صبح امروز در حال حرکت در بزرگراه والفجر بود دچار آتش سوزی شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه، ابراهیم شاد قوشچی که خود شخصاً در محل حضور داشت در این زمینه اظهار داشت: ساعت 8:26 دقیقه صبح امروز راننده خودروی سواری با دیدن دودی که از قسمت کاپوت جلو بیرون می زد به سرعت خودرو را در کنار بزرگراه متوقف کرده و از داخل اتاقک آن خارج می شود و درتماس با سامانه 125 آتش نشانی درخواست کمک فوری می کند.

وی افزود: بر اساس این گزارش ستادفرماندهی سازمان آتش نشانی ارومیه به محض مطلع شدن از این حادثه بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 5 را به محل حادثه واقع در بلوار والفجر نرسیده به دادگاه اعزام کرد.

وی خاطر نشان کرد: هنگام رسیدن در محل حادثه مشاهده شد که یک دستگاه خودرو سواری پراید در کنار بزرگراه متوقف و از قسمت موتور دچار آتش سوزی شده و شعله های سرکش آتش و دود به آسمان زبانه می کشید و هر لحظه در حال گسترش بود.

وی تصریح کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محیط برای جلوگیری از حوادث احتمالی بعدی به سرعت با استفاده از تجهیزات انفرادی و یک رشته  لوله آبدهی شروع به مهار شعله های آتش کردند و در مدت زمان کوتاهی موفق به مهار کامل آتش شدند. 

رئیس سازمان آتش نشانی ارومیه افزود: نیروهای عملیات پس از قطع جریان برق خودرو و مهار شعله های آتش با سرد کردن قطعات فلزی داغ موتورخودرو و انجام عملیات لکه گیری از بروز شعله وری مجدد جلوگیری کردند.

این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس انجام بررسی علت وقوع این آتش سوزی، خودرو سواری حادثه دیده را به مالک و عوامل پلیس راهور حاضر در محل حادثه جهت انجام اقدامات قانونی تحویل دادند.

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 20 بهمن,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (65)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان