• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

آتش سوزی مهیب انبار چسب در میدان شهدا

آتش سوزی مهیب انبار چسب در میدان شهدا

آتش سوزی در انبار اسپری چسب و ایزوگام در میدان شهدا با حضور به موقع آتش نشانان قبل از گسترش و سرایت به واحد های مسکونی و تجاری همجوار مهار و خاموش شد. 

به گزارش روابط عمومی سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه، به دنبال تماس شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی ارومیه و اطلاع رسانی این حادثه، آتش نشانان ایستگاه 1 بی درنگ با هماهنگی ستاد فرماندهی راس ساعت 06:45 دقیقه صبح امروز به سمت میدان شهداحرکت کردند.

ابر اهیم شاد قوشچی  که خود شخصاً در محل حادثه حضور داشت در این زمینه چنین اظهار داشت: نیروهای اتش نشانی در کمتر از 3 دقیقه در محل حضود داشتند و که محض رسیدن به محل حادثه مشاهده گردید یک انبار حدوداً 100 مترمربعی مملو از انواع اسپری چسب، فوم و ایزوگام به دلیل نا معلومی دچار آتش سوزی شده بود که شعله های سرکش آتش و دود به آسمان زبانه میکشید و دود غلیظی محوطه اطراف را فراگرفته بود.

وی افزود: با توجه به حجم بالای آتش سوزی ایستگاههای 2،6، خودرو فوماتیک و تانکر امید ایستگاههای 3 و 7 نیز به محل حادثه اعزام شدند.  

وی خاطر نشان کرد: نیروهای عملیاتی بی درنگ پس از قطع جریان برق، گاز و ایمن سازی محل حادثه، با  استفاده از تجهیزات انفرادی و سه رشته لوله آب فشار قوی شروع به مهار شعله های سرکش آتش کردند که با توجه به حجم بالای آتش سوزی از خودرو فوماتیک استفاده کرده و شعله های سرکش آتش را فرونشانده و خود را به کانون آتش سوزی رساندند.

رئیس سازمان آتش نشانی ارومیه تصریح کرد: با توجه به تعطیلی انبار خوشبختانه در این آتش سوزی به کسی آسیب نرسیده و نیروهای آتش نشانی در مدت زمان کوتاهی شعله های سرکش آتش را قبل از سرایت به واحدهای مسکونی و تجاری همجوار مهار و خاموش کردند.

وی افزود: آتش نشانان پس از مهار کامل آتش سوزی عملیات لکه گیری را شروع کرده و پس از اطمینان از عدم برگشت شعله و تحویل محل حادثه به مالک و نیروهای انتظامی به عملیات خود پایان دادند.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 21 فروردین,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (71)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان