• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

آتش سوزی یک دستگاه جرثقیل پس از برخورد با دیوار

آتش سوزی یک دستگاه جرثقیل پس از برخورد با دیوار

رییس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت:  آتش سوزی در جرثقیل پس از برخورد با دیوار در خیابان شیخ شلتوت محله کما آباد خسارت مالی بر جای گذاشت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ ابراهیم شاد قوشچی بیان کرد: در پی اطلاع رسانی مالک خودرو به سامانه 125 مبنی بر مشاهد آتش سوزی در یک دستگاه جرثقیل در خیابان شیخ شلتوت محله کمال آباد ستاد فرماندهی آتش نشانی ارومیه ساعت 14:30دقیقه عصر روز پنج شنبه آتش نشانان ایستگاه 2 را به محل حادثه اعزام کرد.

وی ادامه داد: به محض رسیدن به محل مشاهده شد که یک دستگاه خودرو جرثقیل از قسمت کابین طعمه حریق گریده و شعله های آتش از داخل کابین به بیرون زبانه میکشید و با توجه به قابلیت اشتعال بالای لوازم داخل کابین خودروها، شعله های آتش به سرعت تمام کابین جرثقیل را فرا گرفته بود که آتش نشانان با ایمن سازی محیط و با استفاده از لوله های آبدهی از 2 جهت اقدام به مهار شعله های آتش کردند.

شاد قوشچی افزود: با توجه به اعلام شهود و صاحب خودرو جرثقیل پارک شده در داخل کوچه به دلیل نا معلومی حرکت کرده و بعد از برخورد با دیوار حیاط منزل مسکونی از قسمت کابین دچار آتش سوزی شده بود، نیروهای عملیاتی پس از مهار شعله های آتش، ایمن سازی و سرد کردن قطعات فلزی داغ خودرو اقدام به قطع برق خودرو کردند که از بروز شعله وری مجدد جلوگیری کنند.

وی با اشاره به اینکه علت این آتش سوزی توسط کارشناسان این سازمان در حال بررسی است خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از تحویل جرثقیل نیمه سوخته به عوامل انتظامی و صاحب خودرو به ماموریت خود پایان دادند.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 18 دی,1397/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (270)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان