• پرتال قدیم

اخبار

اخبار و رویداد های شهر ارومیه و شهرداری ارومیه

ابر برچسب ها

جدیدترین خبر ها

اخبار

آخرین تحولات در پایتخت والیبال ایران
خانم مریم نقی پور
/ دسته ها: اخبار شهرداری

آخرین تحولات در پایتخت والیبال ایران

 تیم والیبال شهرداری ارومیه امسال در پست پاسور به جای سعید معروف، ملی پوش صربستانی تیم کاله آمل یعنی ولادو پتکوویچ را جذب کرده و وحید سیدعباسی دیگر پاسور این تیم خواهد بود. در پست پشت خط زن نیز این تیم قرار داد فرهاد پیروت پور را تمدید کــــــــرده و بـــــــــــه جـــــای محــــمد محـــــــمدکـــاظــــم یک بازیکن گنبدی به نام میکائیل تاجر را جذب کرده است.
 
امسال 3 بازیکن ملی پوش در پست دریافت کننده جذب این تیم شده اند. پوریا فیاضی، رحمان داوودی و میلاد عبادی‌پور 3 ملی پوشی هستند که به این تیم پیوسته اند و به همراه امیر برزگر در این پست حضور خواهند داشت.در پست سرعتی زن نیز شهرداری ارومیه با حامد رضایی قرار داد بسته و  سعید مصطفی‌وند و علی رشیدی برای یکسال دیگر در این تیم ماندگار شده اند.
 
در پست لیبرو عبدالرضا علیزاده پس از 3 فصل دوری به خانه خود بازگشته تا با ایرج میکائیل‌زاده دیگر لیبروی این تیم برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی رقابت داشته باشد.
 
وطن پرست همچنین ساسان خداپرست کاپیتان سابق تیم ملی و ابراهیم قادر را به عنوان یار غار همیشگی خود به عنوان دستیارانش برگزید.
 
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه با بیان این که امسال 90 درصد بازیکنان مدنظر ما جذب شده اند، اظهار کرد: ترکیب امسال تیم شهرداری تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه است که باعث شده یک تیم یکدست داشته باشیم؛ این فصل ما بازیکن ستاره نداریم اما با توجه به حضور بازیکنان با انگیزه در تیم امیدواریم نتایج خوبی را در لیگ بگیریم.
 
«ابراهیم وطن پرست» در پاسخ به این که آیا بازیکنی بود که شما نتوانستید امسال او را جذب کنید، گفت: در لیست من نام سعید معروف و و حمزه زرینی نیز بود اما متاسفانه آنها با تیم های دیگر قرارداد بستند.
 
یکی از دلایل جدایی سعید معروف از تیم شهرداری ارومیه در این فصل اختلاف نظر سابق وی با ابراهیم وطن پرست عنوان می شود که سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در این رابطه معتقد است: طرح چنین مسائلی از سوی عده ای است که اهداف خاصی را دنبال می کنند؛ پیش از آنکه من به عنوان سرمربی تیم انتخاب شوم، معروف به تیم متین ورامین رفت، او بازیکن حرفه ای است که هر جا به نفعش باشد آن را انتخاب می کند؛ معروف افتخار شهرمان است و هر مربی آرزو دارد بازیکنی مثل او را داشته باشد چنانکه نام او به عنوان نفر اول نیز در لیست من بود اما متاسفانه وی به متین ورامین رفت و ما مجبور شدیم پتکوویچ را جذب کنیم.
 
  
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه که صحبت هایی ناموفق با جهانگیر سیدعباسی برای قبولی سمت دستیار اولی خود داشت، در این ارتباط اعلام کرد: صحبت هایی انجام شد اما ایشان شرایطی داشتند و در مقابل ما نیز شرایطی داشتیم که متاسفانه منجر به همکاری نشد، هر چند که در باشگاه به روی ایشان باز است و هر زمانی که بخواهند ما در خدمتشان خواهیم بود.
 
در فصل پیش تیم هایی چون باریج اسانس کاشان و متین ورامین با بازیکنانی که جذب کرده اند به عنوان تیم های پرستاره لیگ لقب گرفته و از رقبای اصلی تیم شهرداری ارومیه برای کسب عنوان قهرمانی به شمار می روند، سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در این رابطه نیز گفت: علاوه بر این دو تیم، تیم های پیکان و سایپا به عنوان دو تیم همیشه مدعی و میزان خراسان با بازیکنان تازه جذب کرده خود از دیگر مدعیان لیگ امسال هستند اما با این وجود ما ار اول شهریور که تمریناتمان کلید می خورد، 2 هدف را دنبال می کنیم؛ اولین هدف ما صعود به مرحله پلی آف خواهد بود و در صورت صعود، هدف دوم خود را بر قرار گرفتن در یکی از سکوها خواهیم گذاشت؛ البته این که من قول قهرمانی بدهم فکر می کنم عاقلانه نیست و هیچ مربی چنین قولی را نمی دهد.
 
مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه نیز در خصوص تیم بسته شده برای فصل جدید رقابت های لیگ برتر شهرداری ارومیه اظهار کرد: تا جایی که در توانمان بود بازیکنان موثر و مدنظر سرمربی تیم را جذب کردیم تا حداقل در لیگ 92 روی یکی از سکوهای قهرمانی بایستیم.
 
«پیمان رضایی» افزود: خوشبختانه تمامی نفرات تیم در پست های مختلف مشخص شده و با عقد قرارداد حضور آنان در ترکیب نهایی قطعی شده است.
 
وی همچنین از برگزاری تورنمنت دوستانه با حضور تیم های باشگاهی ترکیه، صربستان و چند تیم مطرح داخلی خبر داد و افزود: این مسابقات برای کسب آمادگی هر چه بیشتر تدارک دیده شده است.
Print
1346 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
دی ان ان