• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

آسفالت ریزی  رویه معابر تا پایان مهر ماه تدوام دارد/ آمادگی کامل شهرداری ارومیه با برنامه های متنوع در عید غدیرخم

شهردار ارومیه:

آسفالت ریزی رویه معابر تا پایان مهر ماه تدوام دارد/ آمادگی کامل شهرداری ارومیه با برنامه های متنوع در عید غدیرخم

شهردار ارومیه گفت: در تلاشیم آسفالت رویه در معابری که عمر آسفالتشان بیش از بیست سال است و از کیفیت مطلوبی برخورار نیستند انجام شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ محمد حضرت پور با حضور در برنامه زنده رادیویی شهریمیز با تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر خم با اشاره به راه اندازی هشتگ به عشق حضرت علی(ع) در شبکه های مجازی توسط جوانان ، عنوان کرد:  جوانان  با هشتگ به عشق علی(ع) کمپینی به راه انداختند تا همزمان با عید غدیر هر فرد بگوید که حاضر است به عشق حضرت علی(ع) چه کاری انجام دهد.

وی افزود:  در آستانه عید غدیر خم هر شخصی در حد وسع و توان خود به ارائه خدمات به شهروندان چون ارائه نان رایگان و سایر خدمات خواهد پرداخت و  مردم شهر ارومیه نیز هم پای مردم سراسر کشور به این هشتگ خواهند پیوست.

حضرت پور با اشاره به اقدامات شهرداری به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم،  عنوان کرد:  توزیع شربت و شیرینی در نقاط مختلف شهر و به ویژه ورودی های شهر، برپایی ایستگاه  صلواتی در سطح شهر، برپایی جشن های مردمی در بوستان ها و به ویژه پارک  ائللر باغی، فضا سازی و نورپردازی ویژه شهر به مناسبت این ایام ، نصب پرچم های مناسبتی دور رینگ کمربندی ، نصب برچسب های مزین به نام حضرت علی (ع) بر روی ناوگان  حمل و نقل عمومی از جمله این اقدامات است.

وی با اشاره به راه اندازی ایستگاه های صلواتی در سطح شهر در این ایام،  گفت:  جوانان می توانند با مراجعه به شهرداری های مناطق و یا معاونت خدمات شهری شهرداری نسبت به راه اندازی ایستگاه صلواتی اقدام کنند که برپایی این گونه ایستگاه ها هم یک نوع هشتگ اجتماعی است که هر کسی در وسع توان خود عشق خود به حضرت علی(ع) را نشان دهد.

وی در ادامه با اشاره به تدوام نهضت آسفالت در معابر شهری، عنوان کرد: اکنون اکیپ های مختلف در سطح شهر حضور دارند تا عملیات آسفالت را انجام دهند و در این راستا تا پایان مرداد ماه عملیات آسفالت معابر خاکی به اتمام می رسد و تا پایان مهر ماه نیز آسفالت رویه در معابری شهری به اتمام رسد .

شهردار ارومیه اظهار کرد: در تلاشیم آسفالت رویه در معابری که عمر آسفالتشان بیش از بیست سال است و از کیفیت مطلوبی برخورار نیستند انجام شود.

وی افزود:  همزمان با انجام عملیات آسفالت، عملیات اصلاح جوی و جدول نیز در معابر انجام می شود.

شهردار ارومیه با اشاره به ساماندهی آب های سطحی و  ساخت کانال بیان کرد:  در حال حاضر 63 نقطه محل جمع شدن آب های سطحی شناسایی شده است که عملیات ساماندهی این نقاط تا پایان آبان ماه صورت می گیرد.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 26 مرداد,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (108)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان