• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

آغاز طرح زمستانی صیانت و حراست از شهروندان در معابر شهری و برون شهری ارومیه

آغاز طرح زمستانی صیانت و حراست از شهروندان در معابر شهری و برون شهری ارومیه

طرح زمستانی پلیس راه و راهور نیروی انتظامی، اورژانس، هلال احمر،  راهداری و امدارد خودرو آذربایجان غربی و سازمان آتش نشانی، اتوبوس رانی ، تاکسی رانی، خدمات موتوری و عمران شهرداری ارومیه با برگزاری مراسم رژه در خیابان امام خمینی (ره) آغاز به کار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، محمد حضرت پور، شهردار ارومیه در مراسم افتتاحیه رزمایش طرح زمستانی، گفت: طرح زمستانی به منظور امداد رسانی ، پیشگیری از حوادث ناگوار، رسیدگی به مشکلات ترافیکی و رفع  نواقصات جاده ای در محور های مواصلاتی اجرا می شود.

وی با بیان اینکه شهرداری ارومیه در طرح زمستانی محور های مواصلاتی در کنار دستگاه های خدمات رسان زیربط و مردم است، از مردم خواست برای درست اجرا شدن طرح زمستانی با دستگاه های خدمات رسان همکاری لازم را داشته باشند .

بر اساس این گزارش در ادامه این مراسم، سردار یحیی شرفی، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی نیز در ادامه با بیان اینکه طرح زمستانی با مشارکت مردم،  سازمان های زیربط  و بویژه شهرداری ارومیه آغاز به کارخواهد کرد، اظهار کرد:  مشارکت ها در طرح زمستانی باعث افزایش ایمنی تردد، انظباط ترافیکی و کاهش تصادفات خواهد شد.

وی افزود: تمامی فعالیت های پلیس راه  و سایر ارگان های خدمات رسان برای کاهش تلفات، تصادفات و سوانح رانندگی در جاده ها است .

شرفی ادامه داد: در قالب طرح زمستانی، نسبت به کنترل جدی تجهیزات زمستانی نظیر لاستیک یخ شکن، زنجیرچرخ و سایر تجهیزات زمستانی در هنگام بارش برف و یخ زدگی راه، استفاده از کمربند ایمنی، برخورد با نقص فنی و کنترل سرعت و معاینه فنی وسایل نقلیه اقدام می شود.

شرفی خاطر نشان کرد: امسال در قالب این طرح، 85 تیم گشتی و 4 تیم در محورهای خطرناک به صورت شبانه روز در محورهای ارتباطی به کارگیری می شوند.

گفتنی است؛ طرح زمستانی به منظور امداد رسانی ، پیشگیری از حوادث ناگوار، رسیدگی به مشکلات ترافیکی و رفع  نواقصات جاده ای و شهری از 19 آذر آغاز و تا 25 اسفند ادامه می یاید.


نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 19 آذر,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (628)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان