• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

آماده باش مدیریت شهری برای زمستان /شهروندان مشکلات ناشی از بارش ها را به 137 گزارش دهند

شهردار ارومیه:

آماده باش مدیریت شهری برای زمستان /شهروندان مشکلات ناشی از بارش ها را به 137 گزارش دهند

شهردار ارومیه گفت:  تمام اقدامات مدیریت شهری پیش از آغاز بارندگی ها براین معطوف شده که بارندگی ها را با لایروبی جوی های آب و کانال شهری مدیریت کند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ محمد حضرت پور بیان کرد:  بارندگی چند روز گذشته منجر به آب گرفتگی معابر و ورود آب به منازل نشده است که این مهم در سایه برنامه ریزهای مدیریت شهری  و لایروبی های مستمر رقم خورده است .

وی با بیان این که اقدامات شهرداری ارومیه پیوسته پیشگیرانه است، عنوان کرد: در این بخش تلاش معاونان، مدیران و به ویژه نیروهای تلاشگر خدمات شهری، مدیریت پسماند، ماشین آلات بر کنترل و مدیریت بارش ها اهتمام شده است.
حضرت پور ادامه داد: بیش از 60 میلی متر بارندگی گزارش شده طی روزهای گذشته ، مشکلی در شهر ایجاد نکرده است و اعلام می کنیم که بارندگی  به این میزان بصورت روزانه در شهر مشکلی ایجاد  نکند چرا که بر اساس برنامه ریزی ها،  نیروهای مدیریت شهری در آماده باش کامل هستند.
وی گفت:  شهروندان،  کمک بزرگ به مجموعه شهرداری ارومیه هستند و در حال حاضر بخشی از نبود آب گرفتگی در معابر بدلیل ترویج فرهنگ عدم ریختن زباله ها در جوی ها و کانال های شهری رقم خورده است .
حضرت پور با بیان این که تمام معابر حادثه خیز در زمان بارندگی شناسایی و نسبت به رفع مشکل و لایروبی آن اقدام شده است، ابراز کرد:   در این معابر علاوه بر انجام اقدامات پیشگیرانه، نیرو های مدیریت پسماند در زمان بارش مستقر شده تا مشکلات ناشی از آن را مدیریت کنند.
وی گفت: در برخی معابر بدلیل شیب نامناسب شاهد تجمع آب هستیم که البته این مهم به معنی آب گرفتگی معبر نیست و تمام تلاش نیز  بر شناسایی این گونه معابر و بهسازی آن است .
شهردار ارومیه از شهروندان درخواست کرد  که در فصل بارندگی در صورت مشاهد هرگونه مشکل و آب گرفتگی معابر با سامانه 137 شهرداری در ارتباط باشند تا نسبت به رسیدگی و رفع مشکل اقدام شود.
وی بیان کرد:  کلیه تجهیزات، ماشین آلات و نیروهای شهرداری ارومیه برای فصل زمستان در آماده باش کامل است و بدین منظور نیز  12 هزار تن نمک برای فصل زمستان ذخیره شده است .

نویسنده: روابط عمومی/دوشنبه, 03 آذر,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (91)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان