• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

آماده باش نیروهای سازمان پسماند شهرداری ارومیه تا 16 فروردین تداوم دارد

آماده باش نیروهای سازمان پسماند شهرداری ارومیه تا 16 فروردین تداوم دارد

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهری ارومیه گفت: 880 پاکبان شهر و تعداد 131 ماشین آلات پسماند تا 16 فروردین ماه در آماده باش کامل هستند .
 

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ احد یوسفی با اشاره به فعالیت‌های سازمان پسماند شهری ارومیه اظهار کرد: 880 پاکبان شهر ارومیه و تعداد 131 ماشین آلات این سازمان تا شانزدهم فروردین آماده باش هستند.
وی با اشاره به ادامه دار بودن بارندگی های اخیر خاطر نشان کرد: استقبال از مهمان‌های نوروزی، اسکان مسافران، نظافت شهری، لایروبی و برطرف کردن آب گرفتگی‌ها در سطح شهر از جمله اقداماتی است که انجام شده و همچنان ادامه دارد.
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه با اشاره به آمادگی این سازمان برای جلوگیری از آب گرفتگی‌های احتمالی در روزهای آینده گفت: در تلاش هستیم موارد خاصی رخ ندهد ولی با این همه، موارد جزئی و انگشت شماری بوده که با تلاش همکاران همه این آب گرفتگی‌ها و مشکلات به خوبی برطرف شده است.
وی با اشاره به ادغام سازمان خدمات موتوری شهرداری با این سازمان تاکید کرد: این سازمان دو وظیفه اصلی بر عهده دارد که نخست موضوع ماشین آلات و دوم تعمیرات کل خودروهای شهرداری ارومیه است که از نگهداری تا تعمیرات بر عهده این سازمان بوده و بیش از 250دستگاه انواع ماشین آلان سبک، نیمه سنگین و سنگین را در اختیار دارد.
یوسفی با بیان رویکرد سازمان پسماند شهری ارومیه در سال 98 افزود: سیستم جمع آوری و دفع پسماندها با مشکل بسیاری روبروست که در سال جاری به دنبال برطرف کردن این مشکلات هستیم و افزایش سطح مکانیزاسیون سیستم جمع آوری یکی دیگر از برنامه‌هایی است که در دستور کار سال 98 قرار دارد.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 11 فروردین,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (285)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان