• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

آماده باش 880 پاکبان در ایام محرم /پاکبانان افتخاری برای نظافت شهر به کمک پاکبانان می آیند

آماده باش 880 پاکبان در ایام محرم /پاکبانان افتخاری برای نظافت شهر به کمک پاکبانان می آیند

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: تعداد 880 پاکبان  در ایام محرم در سطح شهر در آماده باش کامل هستند.

    به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ احد یوسفی بیان کرد: همچون سنوات گذشته در  کلیه مناطق 5 گانه و نواحی 6 گانه شهرداری ارومیه  عملیات پاکسازی، نظافت، رفت و روب و نگهداشت اطراف هیات ها ، تکایا، مساجد به صورت مستمر انجام می شود.

وی با اشاره به افزایش شیفت های پاکبانان در هسته مرکزی شهر در روزهای های تاسوا و عاشورای حسینی، بیان کرد:   در روزهای تاسوا و عاشورای حسینی پاکبانان علاوه بر شیفت شب در شیفت روز نیز در هسته مرکزی شهر چون خیابان امام خمینی (ره) در آماده باش صدرصدی هستند و به خدمات رسانی می‌پردازند.

یوسفی  با بیان اینکه پاکبانان افتخاری در ایام محرم  و به ویژه روزهای تاسوا و عاشورای حسینی به کمک پاکبانان می آیند  گفت:  با برنامه ریزی‌های انجام شده با هیات های مذهبی  پاکبانان افتخاری  با لباس فرم مخصوص از بین خود شهروندان  در هیات های مذهبی حضور خواهند داشت و برای نظافت شهر به کمک پاکبان ها خواهند آمد تا  در کمترین زمان ممکن ظروف حاصل از نذورات توزیع شده در بین عزاداران حسینی را جمع آوری کنند.

وی از هیات های مذهبی درخواست کرد جمع آوری زباله های حاصله از پخش نذورات را خودشان کنترل کنند و همچنین به ایستگاه های صلواتی و نیز شهروندان توصیه می کنیم از ظروف شیشه ای و  همچنین ظرف یکبار مصرف گیاهی برای مصرف نذورات استفاده کنند تا مصرف ظروف یکبار مصرف به حداقل برسد.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 13 شهریور,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (71)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
آمار بازدید
دی ان ان