• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

آمادگی سازمان فاوا برای اجرای سامانه شهروندسپاری در منطقه دو/ شفافیت امور و رضایتمندی شهروندان در گرو توسعه خدمات الکترونیکی است

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه عنوان کرد:

آمادگی سازمان فاوا برای اجرای سامانه شهروندسپاری در منطقه دو/ شفافیت امور و رضایتمندی شهروندان در گرو توسعه خدمات الکترونیکی است

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه عنوان کرد:  شفافیت امور و رضایتمندی شهروندان در گرو توسعه خدمات الکترونیکی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری  اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه، یاسر اسدپور در دیدار با شهردار منطقه دو با اشاره به ضرورت راه اندازی سامانه شهروندسپاری در این منطقه تاکید کرد: سامانه شهروندسپاری پیش از این در مناطق یک و پنج با موفقیت اجرا شده و با رفع برخی ایرادات جزئی، برای پیاده سازی و اجرا در منطقه دو آماده است.
وی افزود: در این راستا به دفاتر پیشخوان دولت در سطح شهر آموزش های لازم جهت خدمات رسانی به شهروندان ارائه شده است.
رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه گفت: با سامانه شهروندسپاری استعلاماتی از قبیل نقل و انتقال بانک و ادارات به صورت الکترونیکی و غیر حضوری دریافت می شود.
اسدپور با اشاره به ضرورت الکترونیکی کردن امور در تمامی ابعاد، ادامه داد: امسال شاهد برگزاری انتخابات نماینده کارگران به صورت الکترونیکی و برای اولین بار در سطح کشور بودیم که تجربه موفقی برای شهرداری ارومیه شد.
وی تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا دولت الکترونیک بیش از پیش توسعه یافته و شاهد گسترده شدن و تعدد خدمات غیرحضوری باشیم.
اسدپور با بیان اینکه افتتاح سامانه شهروندسپاری در مناطق باعث تمرکز بیشتر بر امور مربوط به حوزه صدور پروانه و مجوز می شود، ادامه داد: شفافیت در امور و رضایتمندی شهروندان در گرو توسعه خدمات الکترونیکی است.
رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه با اشاره به پروژه RTK خاطرنشان کرد: این پروژه بسیار کاربردی برای مناطق شهرداری با دقت و سرعت بالا و ضریب خطای میلی متری اقدام به برداشن utm می کند و می تواند موجب درآمدزایی برای شهرداری نیز شود.
جعفر ولیزاده شهردار منطقه دو ارومیه نیز در این دیدار ضمن استقبال از اجرایی شدن پروژه شهروندسپاری تصریح کرد: با توجه به بافت این منطقه و تفکیک های غیر مجاز و قولنامه ای در ده های گذشته، اجرایی شدن سامانه شهروندسپاری در منطقه دو بسیار سخت تر از سایر مناطق است و باید در این راستا چاره اندیشی شود.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 22 خرداد,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (35)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان