• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

آمادگی مدیریت شهری ارومیه با آغاز بارش ها

آمادگی مدیریت شهری ارومیه با آغاز بارش ها

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه از آماده باش مدیریت شهری با آغاز بارش ها در روز های پنجشنبه و جمعه این هفته خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  ولی مناف زاده بیان کرد: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی و بررسی نقشه های موجود بارش چشمگیری در روزهای پنج شنبه و جمعه  این هفته نیروها و ماشین آلات شهرداری ارومیه در سطح شهر در آماده باش کامل قرار دارند.
وی عنوان کرد:  آمادگی کامل سامانه ۱۳۷ شهری و انتقال مشکلات شهروندان به صورت پیامک به مدیران و درج در گروه ، آماده باش کامل سازمان مدیریت پسماند و قرار گرفتن در پست های ماموریتی ( ماشین آلات و پرسنل)، آمادگی کامل اداره بحران و پدافند غیرعامل با  حضور بازرسین بحران در مناطق ماموریتی ،  نظارت و تعامل با تمامی ارگانهای داخل شهرداری و هماهنگی با فرمانداری،  برق، گاز،  آب و فاضلاب و راهنمایی و رانندگی،  اعزام ماشین‌آلات به اداره موتوری توسط سازمان عمران  و  آماده باش کامل ایستگاه های آتش نشانی و نظارت بر رو گذرها و همچنین ماموریت های محوله از جمله برطرف نمودن‌ قندیل ها و سایر موارد خطرزا  توسط اعضای ستاد مدیریت بحران شهرداری ضروری است.
مناف زاده همچنین  از آمادگی کامل سازمان سیما منظر و فضای سبز  ، رفع و تست کامل مشکلات زیرگذرها و همچنین شکستگی درختان و حضور در پست های ماموریتی ( ابزار و دستگاه ها و پرسنل) خبر داد.
وی گفت:   معاونت های خدمات شهری مناطق به همراه پرسنل در حوزه استحفاظی خود جهت  انجام امورات محوله حضور صد درصدی داشته باشند.
معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه عنوان کرد: سازمان حمل و نقل بار مسافر  شهرداری نیز به جهت درخواست اتوبوس های شهری در مواقع نیاز در آماده باش کامل است.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 13 اسفند,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (84)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان