• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

آموزش های شهروندی برای پیشگیری از گازگرفتگی با آغاز فصل سرما

آموزش های شهروندی برای پیشگیری از گازگرفتگی با آغاز فصل سرما

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: اگر قصد خرید وسیله گرمایشی و گازسوز جدیدی دارید، حتماً از انواع استاندارد تهیه کنید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه: ابراهیم شاد قوشچی بیان کرد: همه ساله با فرارسیدن فصل سرما شهروندان سعی می کنند به هر طریقی منزل و محل کار خود را گرم کنند که البته کمی بی احتیاطی در نصب و راه اندازی وسایل گرمایشی و به ویژه وسایل گازسوز می تواند خطرات و حوادث بزرگی را رقم بزند. 
وی پیشنهاد کرد که قبل از اینکه سرما بیشتر شود با حوصله اقدام به نصب و راه اندازی وسایل گرمایشی خود کنید که  درغیر این صورت با فرارسیدن موج سرما، این کار با عجله صورت می گیرد و احتمال بروز خطا بیشتر خواهد شد. 
شاد قوشچی ادامه داد: یکی از خطراتی که بی دقتی در این کار می تواند داشته باشد نشت گاز و خطر انفجار و آتش سوزی است و استفاده از وسایل نامناسب و فرسوده این خطر را افزایش می دهد.
وی گفت: اگر قصد خرید وسیله گرمایشی و گازسوز جدیدی دارید، حتماً از انواع استاندارد تهیه کنید. 
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه با بیان اینکه خیلی به تبلیغات اعتنا نکنید، اظهار کرد: تحقیقات لازم را انجام داده و آنهایی که کیفیت بهتری داشته و خدمات بهتری ارائه می دهند را انتخاب کنید.
وی افزود: برای نصب وسایل جدید بهتر است از نمایندگی مجاز بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهند.
شاد قوشچی اظهار کرد:  اگر قصد استفاده از وسایل سال های گذشته را دارید، قبل از نصب آنها را از نظر ظاهری و سلامت کامل دستگاه چک کنید و هرقسمتی که نیاز به تعویض یا مرمت دارد انجام دهید و حتما از قطعات باکیفیت استفاده کنید. 
وی گفت: در این خصوص شیشه بخاری ها بسیار حائز اهمیت است و اگر آنها شکسته یا ترک برداشته است حتماً نسبت به تعویض آن اقدام کنید.
شاد قوشچی بیان کرد:  اگر تخصص و تبحری در نصب و راه اندازی وسایل گازسوز ندارید از افراد حرفه ای و با تجربه کمک بگیرید.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 10 آبان,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (41)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان