• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

اجرای فاز اول طرح اصلاح هندسی خیابان 22 بهمن

اجرای فاز اول طرح اصلاح هندسی خیابان 22 بهمن

شهردار منطقه 5 شهر ارومیه گفت: فاز اول طرح اصلاح هندسی خیابان 22 بهمن (دره چایی) در حال اجرا است .

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ فاز اول طرح اصلاح هندسی خیابان 22 بهمن (دره چایی) شامل عملیات زیرسازی و آسفالت با همکاری سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه در حال اجراست.
وی در ادامه با بیان این که از ابتدای سال جاری تا تاکنون  بیش از 18000 متر مربع آسفالت به شکل مرمت و لکه گیری، آسفالت آستر و رویه در سطح منطقه انجام شده است، اظهار کرد:  عملیات آسفالت معابر خاکی سطح منطقه تدوام دارد .
شهردار منطقه 5 شهر ارومیه افزود: در حال حاضر عملیات آسفالت کوچه های منشعب از خیابان سربازان گمنام (برق) توسط معاونت امور زیربنایی و عمرانی شهرداری منطقه پنج اجرا شد.
وی با اشاره به اصلاح سرعت گیر های بلوار جام جم، بیان کرد:  عملیات اصلاح سرعت گیرهای موجود در بلوار جام جم و مرمت آسفالت با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی اجرا شد.
نوری در ادامه با اشاره به شهرداری هوشمند، شهروند توانمند، بیان کرد:  شهروندان ساکن در منطقه پنج می توانند با مراجعه به سایت esup.urmia.ir/shahrvand از خدمات  الکترونیک این منطقه بهره مند شوند.
وی  افزود:  پیگیری پاسخ استعلام های شهرسازی اعم از استعلام بانک، ادارات، نقل و انتقال و خدماتی چون پیگیری درخواست ها، تصدیق گواهی، پیگیری و پرداخت عوارض نوسازی، سوابق آراء کمیسیون از جمله خدمات غیر حضوری شهرداری منطقه 5 شهری است.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 01 مهر,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (266)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان