• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

ارومیه با فضا سازی شهری به استقبال عید غدیر رفت/ اجرای ده ها برنامه متنوع فرهنگی ویژه دهه ولایت در سطح شهر آغاز شده است/ اجرای طرح دیوار نویسی با عناوین غدیر در 100  نقطه شهری

مدیر ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه:

ارومیه با فضا سازی شهری به استقبال عید غدیر رفت/ اجرای ده ها برنامه متنوع فرهنگی ویژه دهه ولایت در سطح شهر آغاز شده است/ اجرای طرح دیوار نویسی با عناوین غدیر در 100 نقطه شهری

مدیر ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه گفت:  به مناسبت دهه ولایت، برنامه های فرهنگی با رویکرد ایجاد شور و نشاط اجتماعی و معنوی با رعایت پروتکل های بهداشتی در نقاط مختلف شهر  اجرا می شود.

به گزارش ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ حجت الاسلام  سیامک نصری مقدم  با بیان این که به مناسبت آغاز دهه ولایت، سطح شهر با نصب المان های ویژه غدیر،  پرچم های مزین به نام مولای متقیان حضرت علی(ع) ، ریسه های  الوان و ریسه های برقی چراغانی فضاسازی شده است، اظهار کرد: علاوه بر تبریک عید سعید غدیر در سازه های 10 روزه و  پل های عابر پیاده، از تلویزیون های بزرگ شهری نیز تیزرهای تبریک روز عید سعید غدیر خم و هم چنین مضامینی از غدیر پخش می شود.
وی با اعلام این که به مناسبت دهه ولایت، بنر ها و کتیبه های ویژه غدیر در  تمام مساجد و پایگاه های بسیج توزیع شده است،  اظهار کرد:   با کمک و همکاری  مساجد طرح هر خانه یک پرچم نیز در این  ایام اجرا می شود.
مدیر ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه دیدار با خانواده معظم شهداء، اجرای طرح ماشین نویسی مقابل ساختمان شهرداری، برگزاری مسابقه کودک، مسابقه خطبه خوانی غدیر، برگزاری کنگره شعر، اجرای پویش من حیدری ام،  برگزاری کاروانال شادی، اجرای طرح دیوار نویسی با عناوین غدیر در 100  نقطه شهری، برپایی غرفه ویژه غدیر مقابل ساختمان شهرداری،  توزیع پوسترهای ویژه غدیر، تهیه ویژنامه غدیر شهرداری و ایجاد ایستگاه های صلواتی در نقاط مختلف شهر از جمله برنامه های ویژه دهه ولایت برشمرد.
وی در ادامه با اشاره به برگزاری طرح اطعام علوی، اظهار کرد: به مناسبت عید سعید غدیر خم، با مشارکت خیرین شهر نان با عنوان نذرعلوی بین شهروندان ارومیه توزیع می شود.
مدیر ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه به نصب و اهتزاز پرچم های بزرگ با نام مولا علی(ع) اشاره کرد و از اجرای مراسم نورافشانی همزمان با شب عید سعید غدیر خم در آسمان شهر ارومیه خبر داد.

وی با ابراز امیدواری این که اجرای این برنامه های  فرهنگی موجبات رضایت خاطر شهروندان  را رقم بزند، گفت:  برنامه های فرهنگی ویژه غدیر به همت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری،  سازمان  فرهنگی اجتماعی ورزشی و سازمان سیما منظر و فضای سبز شهر شهرداری ارومیه با رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح شهر اجرا می شود.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 03 مرداد,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (48)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان