• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

ارومیه جز شهرهای پیشرو در حوزه شهر هوشمند/ توانمندی های عظیمی در حوزه فناوری اطلاعات داریم

معاون امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی :

ارومیه جز شهرهای پیشرو در حوزه شهر هوشمند/ توانمندی های عظیمی در حوزه فناوری اطلاعات داریم

معاون امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی عنوان کرد: توانمندی های عظیمی در حوزه فناوری اطلاعات داریم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه، آیدین رحمانی رضائیه در آیین رونمایی از پروژه فیبرنوری اختصاصی شهرداری ارومیه اظهار کرد: کشور ما توانمندی های عظیمی در حوزه فناوری اطلاعات و توسعه این حوزه دارد و جز کشورهای مهم منطقه هستیم و توانسته ایم گامهای مهمی را برداریم.

 

وی افزود: علیرغم وجود مشکلات بسیاری مانند تحریم های سنگین و ظالمانه، خوشبختانه با همراهی و همدلی و هدایت های مقام معظم رهبری و تلاش دولت اقدامات خوبی در راستای مباحث زیرساختی کشور انجام گرفته است.

 

معاون امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی گفت: یکی از وظایف دولت ها تأمین نیازهای مردم و خدمات رسانی به آنها است و دولت باید اقدامات محسوسی را انجام دهد و در این راستا گامهای خوبی برداشته شده و برنامه هایی محقق شده است.

 

رحمانی رضائیه با اشاره به شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: در این خصوص طی سال گذشته در بحث فناوری اطلاعات اقدامات بسیار فوری و ضروری انجام شد و پوشش شبکه اینترنتی در آذربایجان غربی به بیش از دو هزار روستا رسیده و با همت و همدلی مردم و مسئولین محقق شد.

 

وی با تشکر از مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه جهت پیشرو بودن در حوزه مباحث شهر هوشمند و توسعه فناوری اطلاعات عنوان کرد: با توجه به توانمندی های بسیاری که در آذربایجان غربی وجود دارد امیدوارم هوشمندسازی را در تمامی شهرهای استان توسعه بدهیم.

 

رحمانی رضائیه ابراز امیدواری کرد: با ایجاد تعامل حداکثری و بهره مندی از توانمندی های تمامی بخش ها و هم افزایی بتوانیم گامهای خوبی را در این راستا برداریم.

 

معاون امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به مراسم رونمایی از پروژه فیبرنوری شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد: ان شاء الله این رونمایی آغازی برای بهره مندی تمامی مردم ارومیه از شهر هوشمند باشد و اعتماد مردم با این اتفاق بیش از پیش جلب شود.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 06 خرداد,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (65)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان