• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

ارومیه میزبان لیگ ملت های والیبال جهان

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

ارومیه میزبان لیگ ملت های والیبال جهان

دکتر علیزاده امامزاده که در جلسه صحن شورا سخن می گفت از برگزاری لیگ ملت های والیبال جهان در شهر ارومیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه، وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: ۲۴ خرداد زمان برگزاری لیگ ملت های جهان در شهر ارومیه است و این مسابقات تا ۲۶ خردادماه امسال با حضور تیم های ملی ایران، لهستان، روسیه و کانادا برگزار می شود.

دکتر علیزاده امامزاده همچنین در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: مدیریت شهری با تمام توان در راستای برگزاری هرچه بهتر این مسابقات تلاش نموده است و فضای شهر را با نصب المان های ورزشی آماده سازی می کند .

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: حضرت پور، شریفی ، عبادی پور، معروف، توخته و صالحی بازیکنان ارومیه ای هستند که در ترکیب تیم ملی ایران حضور دارند و این نشان از قدرت والیبال شهر ارومیه را نشان می دهد و امید می رود از فرصت های این مسابقات در جهت معرفی زیبایی ها و سرمایه های شهر ارومیه به جهان نهایت بهره برداری را ببریم.

وی در ادامه سخنانش افزود: رنگ آمیزی چراغ ها ، راهروها ، نصب دوربین های مدار بسته، آماده سازی محوطه بیرونی سالن، نصب المانهای ورزشی، هماهنگی با صدا و سیما ، تدابیر نیروهای امنیتی و منعقد نمودن قرارداد هتل برای تیم ها از اقداماتی هستند که مدیریت شهری انجام داده است.

دکتر علیزاده در ادامه سخنانش با اشاره به زمینهای ارتش اذعان داشت: موضوع زمین های ارتش به جد پیگیری می شود و مقرر گردیده از کل ۷۵ هکتار زمینهای ارتش ۵۰ هکتار آن که مربوط به بافت تاریخی و میراث است حفظ شود

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 25 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (79)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

افزودن نظر

x
آمار بازدید
دی ان ان