• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

از نظر بهسازی اتوبوس ها به استاندارد های جهانی نزدیک هستیم

رییس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه :

از نظر بهسازی اتوبوس ها به استاندارد های جهانی نزدیک هستیم

رییس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت:  روزانه 110 هزار نفر مسافر درون شهری توسط ناوگان اتوبوس رانی شهرداری ارومیه در سطح شهر جابه جا می شوند .

      به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  مهدی مژدهی فر با اشاره به بهسازی حمل و نقل عمومی ، بیان کرد:  ناوگان حمل و نقل عمومی و به ویژه اتوبوس های شهر ارومیه با ترزیق بودجه های سالانه از سوی شهرداری ارومیه توسعه  و همچنین طی هر سال عملیات بهسازی صورت می گیرد.

وی با بیان این که ناوگان اتوبوس رانی شهر ارومیه به مانند سال های گذشته بهسازی شد،  عنوان کرد:  از نظر بهسازی اتوبوس ها به استاندارد های جهانی نزدیک هستیم  و در تلاشیم ناوگان حمل و نقل عمومی شهر به ویژه ناوگان اتوبوس رانی را به شرایط ایده ال و مطلوب برسانیم .

رییس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه با اشاره به رنگ های بکار گرفته شده در روند بهسازی اتوبوس های شهری، عنوان کرد:  رنگ های بکار گرفته شده با هدف ایجاد فضای زیبا در سطح شهر و ایحاد روحیه نشاط در بین شهروندان، از لحاظ رنگ شناسی کارشناسی های  فنی صورت می گیرد و این مهم هم ابتدا در کار گروه فنی بررسی می شود.

وی خاطر نشان کرد:  همچنین  طی سال گذشته 110 دستگاه اتوبوس در سطح شهر ارومیه با هدف رفاه  شهروندی در سطح شهر ارومیه باز سازی شد.

به گفته رییس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه  در حال حاضر  342 دستگاه اتوبوس در سطح شهر ارومیه در حال فعالیت است که از این تعداد   293  اتوبوس متعلق  به بخش خصوصی و مابقی ملکی است.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 30 بهمن,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (134)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان