• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

استاندار آذربایجان غربی تأکید کرد: پروژه های سرمایه گذاری گامی مثبت درارائه خدمات نوین به شهروندان

استاندار آذربایجان غربی تأکید کرد: پروژه های سرمایه گذاری گامی مثبت درارائه خدمات نوین به شهروندان

استاندار آذربایجان غربی گفت: خدمت رسانی بهینه به مردم و رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان، مهمترین تکلیف و وظیفه مدیران و مسئولان است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، قربانعلی سعادت در آئین کلنگ زنی مرکز تجاری رزت از تلاش های شهرداری و شورای اسلامی شهر ارومیه در توسعه و آبادانی شهر تقدیر کرد و گفت: در مسیر خدمتگزاری ممکن است برخی دشواری ها وجود داشته باشد اما نباید این سختی ها و مشکلات مانع از عمل به رسالت مهم خدمت به مردم در میان مسئولان شود.

وی با بیان اینکه شهر ارومیه بعنوان یک شهر تاریخی ارزش و جایگاه مهمی چه در دوران قبل انقلاب و چه بعد از انقلاب اسلامی داشته است، بیان کرد: همواره شیوه ارائه خدمات شهری در این شهر، بر پایه روش های سنتی بوده است که لازم است این شیوه به حالت خدمات نوین و مدرن درآید که خوشبختانه شهرداری ارومیه در این راه کارهای ارزنده ای انجام داده است و باید این اقدامات تداوم یابد.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پروژه سرمایه گذاری رزت، اظهار کرد: سرمایه گذاری این طرح که با مشارکت شهرداری ارومیه انجام می پذیرد گام مثبتی در ارائه خدمات نوین در شان و منزلت شهروندان ارومیه ای خواهد بود.

نویسنده: روابط عمومی/ﺳﻪشنبه, 22 مهر,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (659)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان