• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

استقبال از ستاد ارائه تسهیلات و خدمات نوروزی شهرداری ارومیه پرشور بود

در نیمه نخست تعطیلات نوروز98:

استقبال از ستاد ارائه تسهیلات و خدمات نوروزی شهرداری ارومیه پرشور بود

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه گفت: در نیمه نخست تعطیلات نوروزی؛ استقبال از ستاد تسهیلات و خدمات  نوروزی شهرداری ارومیه توسط گردشگران  پرشور بود.
 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه؛ علی اصغر احمد زاده عنوان کرد:  در نیمه نخست تعطیلات نوروزی امسال؛ استقبال از ستاد تسهیلات و خدمات نوروزی شهرداری ارومیه پرشور بود  و میهمانان نوروزی با ثبت تصاویر از مقابل شهرداری ارومیه لحظات خاطره انگیزی با خانواده خود به یادگار گذاشتند.
وی با بیان اینکه ستاد ارائه تسهیلات و خدمات نوروزی شهرداری ارومیه در سال 98 به مانند سال های گذشته از روز29  اسفند  آغاز به کار کرد، گفت: در ستاد استقبال از نوروزبروشورهای گردشگری و معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری  وهمچنین نقشه های معرفی  آذربایجان غربی و ارومیه برای گردشکران  نوروزی در این ستاد  در حال توزیع است .
 مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه افزود: همچنین امسال در ستاد تسهیلات نوروزی سوغات ارومیه چون عرق بیدمشک، نقل بیدمشک، حلوای گردو و صنایع دستی این شهر گلیم و منبت چوب  به گردشگران نوروزی معرفی شد.
وی با اشاره میزان رضایتمندی بالای  گردشگران و مسافران نوروزی از ستاد ارایه تسهیلات و خدمات نوروزی شهرداری ، عنوان کرد: بر اساس بازدید های  صورت گرفته، خدمات رسانی به میهمانان نوروزی از شرایط بسیار خوبی برخوردار و تسهیلات ارائه شده توسط شهرداری، رضایت خاطر مسافران را فراهم آورده است.
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه خاطر نشان کرد:  ستاد ارائه تسهیلات و خدمات نوروزی  در محل ساختمان شهرداری مرکزی ارومیه در میدان انقلاب به مناسبت آغاز سال جدید برای گردشگران  دایر شده است  و تا پایان تعطیلات نوروزی ارائه خدمات می کند.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 11 فروردین,1398/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (255)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان