• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه از دستاوردهای محققین و مخترعین شهر ارومیه بازدید کردند

اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه از دستاوردهای محققین و مخترعین شهر ارومیه بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه: در بازدیدی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، دکتر بهادری معاونت عمرانی استاندار و حضرت پور شهردار ارومیه و تنی چند از مسئولین شهری و استانی برگزار شد از موتور هواپیمای کاملاً بومی که توسط محققین و مخترعین ارومیه ایی گروه دانش بنیان تحقیقاتی صنعتی مبیّن طراحی و ساخته شده بود، رونمایی گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، در آغاز مراسم مهندس مبیّن گزارشی از اقدامات ، تحقیقات و تلاشهای صورت گرفته در خصوص دستاوردها و قابلیتهای این دستگاهها و اختراعات را به صورت جامع برای حاضرین ارائه کرد.

وی در ادامه این مراسم دکتر هادی بهادری معاون عمرانی استاندار با تقدیر و تشکر از دستاوردها و تلاشهای محققین بومی شهرمان (مهندسین ناصر و نادر مبیّن ) که بدون هیچ گونه حمایت و پشتیبانی به این سطح از پیشرفت نائل گشته اند گفت: در راستای فرمایشات حضرت آیت ا... خامنه ای (مدظله العالی) مبنی بر نام گذاری این سال مبنی بر اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و تاکید ایشان به جهت گیری اقتصاد به سوی اقتصاد مقاومتی و استفاده از توان داخلی و غلبه بر تحریم های استکبار جهانی بر علیه ملت شریف ایران، امروزه باید از این جوانان و محققین نهایت حمایت و قدردانی صورت پذیرد.

در ادامه حاضران در مراسم از دستاوردهای این مخترعین از جمله هواپیمای یک موتوره مبین 5 و اِیربوت که وسیله ای بسیار فنی و راهبردی جهت استفاده در موقعیت های باتلاقی و آبهای کم عمق (مانند دریاچه ارومیه) می باشد، قرار گرفتند.

موتور ساخته شده برای این هواپیما صد در صد ایرانی با قابلیتهای بیشتر از مشابه خارجی تحت عنوان مبیّن موتور CC  1800 است.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 17 دی,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (591)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان