• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

اعلام زمانبندی آزمون پایانی دوره های آموزشی سال 93 کارکنان شهرداری های استان

اعلام زمانبندی آزمون پایانی دوره های آموزشی سال 93 کارکنان شهرداری های استان

زمان برگزاری آزمون پایانی دوره های آموزشی سال 93 شهرداری های استان اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، آزمون پایانی دوره های آموزشی برگزار شده سال 93 در اردیبهشت ماه سالجاری برگزار خواهد شد

قربانی فر، مسئول مرکز آموزش ضمن خدمت تعداد دوره های برگزار شده سال 93 برای شهرداریهای استان را 50 دوره عنوان کرد و اظهار داشت: از این تعداد 22 دوره در سازمان مدیریت صنعتی استان، 13 دوره در دانشگاه صنعتی ارومیه  و 15 دوره نیز در مرکز آموزش جهاد دانشگاهی استان برگزار شده است و کارکنان شهرداری ارومیه نیز بر اساس تخصص و رشته تحصیلی به این مراکز معرفی و در دوره های آموزشی شرکت کرده اند.

او ادامه داد بر اساس برنامه ریزی انجام گرفته در کمیته اجرایی آموزش استانداری ، در تاریخ 11/2/94 آزمون دوره های مدیریت صنعتی استان، آزمون دانشگاه صنعتی در تاریخ 18/2/94  و آزمون جهاد دانشگاهی در 25/2/94 اجرا خواهد شد.

به گفته قربانی فر، تمامی امتحانات راس ساعت 12 برگزار می شود و حضور همکاران یک ساعت قبل از آزمون بمنظور هماهنگی های اجرایی الزامی می باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری آزمون دوره های آموزشی برگزار شده در مرکز آموزش ضمن خدمت شهرداری ارومیه اشاره کرد و گفت: بر اساس هماهنگی های بعمل آمده این آزمون هم در یکی از مراکز آموزشی برگزار خواهد شد و زمان اجرای آن متعاقبا اعلام می گردد.

لازم بذکر است همکاران گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های زیر با نمایندگان مراکز آموزشی تماس برقرار کنند.

سازمان مدیریت صنعتی: آقای مهدی عبدی پور  09146385056

دانشگاه صنعتی : آقای جلال قربانی 09142113422

جهاد دانشگاهی :آقای صمد رستم زاده 09148160727

 

برای دانلود برنامه زمانبندی آزمون اینجا را کلیک کنید.

نویسنده: روابط عمومی/چهارشنبه, 02 اردیبهشت,1394/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (769)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان