• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

افتتاح استراحتگاه مسافر و اتاق مادر و کودک سازمان پایانه های مسافربری به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر

افتتاح استراحتگاه مسافر و اتاق مادر و کودک سازمان پایانه های مسافربری به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر

سرپرست سازمان پایانه های مسافربری شهرداری ارومیه ازایجاد اتاق مادر و کودک و استراحتگاه مسافر در پایانه مسافربری شهیدان کاملی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه، اسماعیل الماسی سرپرست سازمان پایانه های مسافربری شهرداری با اعلام این خبر افزود: بمظور حفظ جايگاه و منزلت زنان و كودكان ، و رعايت بهداشت، نظافت و اهمیت به کودکان، و نيازهاي خاص مادران و كودكان در دوران شيردهي كه سختی هایی را از بابت شيردهي و نظافت نوزادان و كودكان خود در ساعات انتظار به حرکت متحمل شده‌ بودند. امکانات رفاهی و آسایش مسافران فراهم گردد.

سرپرست سازمان در ادامه افزود: با توجه به قرارگرفتن مكان اتاق مادر و كودك در سالن  انتظار مسافر، برخورداری از امنیت بالاتر به دلیل نزدیک بودن به پلیس پایانه و سهولت دسترسی مسافران از معیار های اتاق مادر و کودک می باشد. وی ادامه داد: این اتاق شامل تجهیزات مبلمان، میز، صندلی و تحت خواب برای کودکان، سیسم های گرمایشی و سرمایشی، روشویی، جاکفشی می باشد.

الماسی بهره برداری اتاق مادر و کودک و استراحتگاه مسافر را روز 20 بهمن به مناسبت پیروزی شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کرد.

الماسی در مورد استراحتگاه مسافر نیز اظهار داشت: به مظور فراهم كردن آسايش و رفاه بيشتر مسافران از طريق ارائه خدمات متمركز و مناسب، فراهم سازي امكانات مناسب براي اقامه نماز و گسترش فرهنگ آن ، جلوگیری از پراکندگی واحدهای خدماتی در پایانه مسافربری و تمرکز آنها در یک مکان.دسترسی سریع مسافران به خدمات مورد نیاز وكاهش اتلاف وقت مسافران ، امکان اعمال مدیریت متمرکز و نظارت دقیق بر عملکرد مجموعه های خدماتی ، نظارت بهتر بر بهداشت از جمله مزایای این استراحتگاه مسافر است.

وی افزود: با توجه به گستردگي فضاي اين استراحتگاه خانواده ها و مسافران ميتوانند از این مکان بهتر استفاده کنند. این استراحتگاه  شامل مبلمان، صندلی و میز غذا خوری، تلویزیون،سیستم های گرمایشی و سرمایشی ،آبخوری و... می باشد. 

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 18 بهمن,1393/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (839)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان