• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

افتتاح سامانه شهروندسپاری در منطقه سه با هدف جلب رضایت شهروندان/ دو سوم مراجعات به شهرداری منطقه سه کاهش می یابد

شهردار منطقه 3 ارومیه مطرح کرد:

افتتاح سامانه شهروندسپاری در منطقه سه با هدف جلب رضایت شهروندان/ دو سوم مراجعات به شهرداری منطقه سه کاهش می یابد

شهردار منطقه 3 شهر ارومیه گفت: سامانه شهروندسپاری در منطقه سه با هدف جلب رضایت شهروندان افتتاح می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات ارومیه، جواد حقیقی از راه اندازی سامانه شهروندسپاری در منطقه سه با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه خبر داد.
وی در این باره افزود: در راستای ایجاد شهرداری هوشمند و ضرورت گسترش خدمات الکترونیکی جهت رفاه حال شهروندان این سامانه  به بهرداری می رسد.
شهردار منطقه سه ارومیه گفت: پیش از این سامانه شهروندسپاری به صورت موفقیت آمیز در مناطق یک و پنج اجرایی شده بود و در شهرداری منطقه سه نیز با توجه به نیاز موجود و جهت رفاه حال شهروندان و همچنین سیستمی و غیرحضوری کردن امور مرتبط با حوزه شهرسازی راه اندازی می شود.
حقیقی ادامه داد: نزدیک به دو سوم مراجعات شهروندان به شهرداری های مناطق مربوط به حوزه شهرسازی و استعلامات نقل و انتقال، بانک و ادارات است که با اجرایی شدن سامانه شهروندسپاری علاوه بر کاهش مراجعه به شهرداری منطقه سه، شاهد کاهش تردد و ترافیک در سطح شهر و افزایش بهره وری خواهیم بود.
وی با بیان اینکه به زودی استفاده از سامانه شهروندسپاری برای ساکنین منطقه سه الزام آور خواهد بود، تصریح کرد: کاهش تخلفات، شفاف سازی امور، رضایتمندی شهروندان و افزایش دقت و سرعت در فرآیندهای اداری از جمله مزایای بهره برداری از این سامانه است.
شهردار منطقه سه ارومیه خاطرنشان کرد: این شهرداری در راستای سیاست های شهر هوشمند و ایجاد شهرداری هوشمند از توسعه خدمات غیرحضوری در تمامی حوزه ها حمایت و پشتیبانی کرده و اعتقاد راسخ به توسعه خدمات غیرحضوری جهت رفاه حال شهروندان و همچنین برون سپاری فرآیندهای اداری دارد.

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 12 تیر,1400/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (47)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان