• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

جستجو

اخبار

افزایش راندمان تولید از مهمترین سیاست های کاری است

رئیس سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه:

افزایش راندمان تولید از مهمترین سیاست های کاری است

رئیس سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری  شهرداری ارومیه گفت: افزایش راندمان تولید از مهمترین سیاست های کاری این سازمان در کارخانجات تولیدی شن، مــاسـه و آسـفــالـت اســت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛  علی معصومی در بازدید میدانی شهردار ارومیه از کارخانجات تولید ، شن و ماسه و آسفالت گفت : افزایش راندمان تولیدات و بهره وری از امکانات و منابع موجود ، مهمترین سیاست کاری این سازمان است.

وی در بازدید میدانی که از سوی شهردار ارومیه با همراهی معاونین و مدیران شهرداری انجام شد بر ضرورت افزایش کیفیت مصالح مطابق با استاندارد های ملی ایران و ارتقاء بهره وری در کارخانجات تولیدی تاکید کرد .

معصومی گفت: این سازمان با رویکرد بهره وری بیشتر از امکانات موجود با طرح ریزی و برنامه ریزی توانسته است راندمان استحصال مصالح و افزایش سطح و حجم تولیدات مصالح را در این کارخانه افزایش دهد.

وی به نقش پرسنل فنی در مدیریت توقفات تجهیزات اشاره نمود و اظهار کرد :  این کارکنان به عنوان بازوی اصلی در کلیه فرآیندهای منتهی به تولید شن،ماسه وآسفالت ایفا نقش می کنند و حضور شبانه روزی آن ها در این سازمان ستودنی است.

رئیس سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری  شهرداری ارومیه  افزود:  پس از بررسی و ارزیابی متدها و رویه های مختلف جهت بهبود و افزایش ظرفیت تولید با بهره مندی از یک سیستم و یک فرآیند مناسب طرح ریزی شده توانستیم از توقفات کلیه تجهیزات تولید جلوگیری و آن را تحت کنترل در بیاوریم.

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 24 مهر,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (33)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان