• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

اقدامات شبانه روزی شهرداری ارومیه در راستای بازگشایی مسیرها و معابر شهر

اقدامات شبانه روزی شهرداری ارومیه در راستای بازگشایی مسیرها و معابر شهر

شهرداری ارومیه از ساعات آغازین بارش برف با بسیج نمودن پرنسل زحمت کش و تلاشگر خود در راستای بازگشایی مسیرها و معابر شهر اقدامات قابل ارزنده ای را انجام نموده است.

در این راستا سازمان های خدمات موتوری و پسماند ،اتوبوسرانی و مناطق چهارگانه شهرداری ارومیه در جهت خدمات به همشهریان عزیز اقدام به بازگشایی مسیرها و ارائه خدمات نموده اند که در جای خود قابل تقدیر است.

عربعلی بهمن‌خواه در ادامه سخنانش افزود: با توجه به بارش‌های مکرر برف در ارومیه، اولویت نمک پاشی و برف روبی به معابر اصلی و تقاطعات غیر همسطح، ورودی بیمارستان‌ها، جلوی مدارس و ایستگاه‌های اتوبوس اختصاص داده شده است.

وی گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و آغاز بارش برف، برنامه‌ریزی لازم برای ارائه خدمات به عمل آمده است و در این راستا همزمان با ساعات اولیه بارش، تمام امکانات و نیروهای خدمات رسان این سازمان در حال آماده باش بوده و نسبت به رفع یخبندان اقدام شده است.

بهمن‌خواه با اشاره به اینکه تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده و جای هیچ‌گونه نگرانی نیست، افزود: دو سایت ثابت عملیاتی و چهار ایستگاه سیار ارائه خدمات زمستانی در سطح شهر مستقر شده است تا عملیات نمک پاشی و برف روبی با سرعت بیشتری انجام گیرد.

وی ادامه داد: در این ایستگاه‌ها آموزش بستن زنجیر چرخ برای شهروندان به صورت رایگان انجام می‌گیرد.

عربعلی بهمن‌خواهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: صبح امروز 21 دستگاه گریدر برف‌روب، 19 دستگاه لودر، 75 دستگاه کامیون، 14 دستگاه بیل بکهو در ارومیه به‌کارگیری شد.

وی افزود: 36 دستگاه تانکر پخش آب شور که هفت دستگاه آنها مجهز به برف‌روب است و 5 دستگاه نمک‌پاش هم در سطح شهر فعال هستند.

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری ارومیه ادامه داد: خیابان‌های اصلی شهر، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، اماکن عمومی و خیابان‌های فرعی به ترتیب برف‌روبی می‌شوند.

وی با بیان اینکه عملیات برف‌روبی با مشارکت بخش خصوصی و دولتی انجام می‌گیرد، بیان داشت: برای سرعت گرفتن اقدامات نهایت تلاش صورت می‌گیرد.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نویسنده: روابط عمومی/شنبه, 23 آذر,1392/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (835)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان