• ورود
  • ENG
  • Search

نظرسنجی

شهروندعزيز؛ توسعه كداميك از فعاليتهاي ذيل از ديدگاه شما اهميت بيشتري دارد.نظر سنجی در مورد رنگ آمیزی معابر شهری

ثبت نظر  نمایش نتایج

اخبار

امروز خبرنگاران در کنار مردم و انعکاس دهنده مطالبات آنها هستند/ انتقاد موجب عیان شدن کم کاری های ماست / از تلاشهای  اصحاب رسانه در  این روزهای کرونایی تشکر می کنم

شهردار ارومیه:

امروز خبرنگاران در کنار مردم و انعکاس دهنده مطالبات آنها هستند/ انتقاد موجب عیان شدن کم کاری های ماست / از تلاشهای اصحاب رسانه در این روزهای کرونایی تشکر می کنم

شهردار ارومیه گفت: امروزخبرنگاران در کنار مردم و انعکاس دهنده مطالبات آنها هستند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ محمد حضرت پور در برنامه زنده رادیویی شهریمیز با اشاره به تلاشهای خالصانه اصحاب رسانه در دوران شیوع کرونا  و تشکر از آنها گفت: خبرنگاران در این مدت نشان دادند که در کنار مردم قرار دارند و سلامتی جامعه تا چه حد برای این قشر اهمیت دارد و امروز انعکاس دهنده مطالبات آنها شده اند.

وی افزود: خبرنگاران چشم بینا و گوش شنوای جامعه هستند و انتقاد و بیان برخی مسائل از سوی آنها موجب عیان شدن کاستی ها و کم کاری های ما می شود.

شهردار ارومیه اظهار کرد: اصحاب رسانه امروز  داوطلبانه و تنها در راه خدمت به ملت بزرگ ایران اسلامی مجاهدانه می کوشند تا با تنویر افکار عمومی و آگاهسازی جان هموطنان خود را نجات دهند.

حضرت پور همچنین از کادر بهداشت و درمان و بیمارستانها نیز تشکر و قدردانی کرد و افزود: نزدیک به دوماه است که همه به چشم دیدیم که پزشکان و پرستاران چگونه دور از خانواده هایشان ایثارگری می کنند و ما قدردان زحماتشان هستیم.

نویسنده: روابط عمومی/یکشنبه, 31 فروردین,1399/دسته ها: اخبار شهرداری

تعداد نمایش ها (213)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
آمار بازدید
دی ان ان